Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Кодимський район

Слобідська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 7 35
Самовисування 7 35
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 4 20
Народна Партія 2 10

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 17 Валуєв Сергій Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
2 18 Кравченко Олена Вікторівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ТОВ "Ясні зорі", кухар
Партія регіонів
1 4 Гончарук Олена Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, автостанція, касир
2 8 Гайдей Наталія Петрівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Слобідська загальноосвітня школа, вчитель
3 9 Панчина Леонід Андрійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Залізнична амбулаторія, фельдшер
4 10 Артьомова Галина Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
5 11 Дерев’янко Лариса Станіславівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
6 13 Кеба Анатолій Іванович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
7 16 Чех Олександр Михайлович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Слобідська загальноосвітня школа, вчитель
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 1 Огир Микола Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
2 6 Кривенченко Микола Васильович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тягова підстанція Котовського ЕЧ, електромеханік
3 7 Лиховітер Галина Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", аптека №88, завідуюча
4 12 Валуєва Габріела Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Слобідська селищна рада, головний бухгалтер
Самовисування
1 2 Пан Степан Андрійович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Кодимський район електромереж, майстер розподільчих робіт
2 3 Пан Тетяна Анатоліївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Слобідська селищна рада, секретар
3 5 Ткач Микола Карпович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , тимчасово не працює
4 14 Корнійчук Петро Васильович 05.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, управління екології, інспектор
5 15 Кузьмінчук Вячеслав Васильович 15.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, КП "Водоканал Слобідка", директор
6 19 Вишнівський Микола Павлович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
7 20 Михайлов Віталій Вікторович 25.11.2013 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Ясні зорі", тракторист



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
20 Ракуха Леонід Степанович Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, КП “Водоканал Слобідка", електромонтер, 05.11.2010 05.11.2010 30.09.2013

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"