Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Ізмаїльський район

Суворовська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 30 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Далакова Ірина Василівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, будинок культури, директор
2 2 Мінов Михайло Федорович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фермерське господарство "Гроно", голова
3 3 Лук’янчук Тетяна Георгіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Суворовська селищна лікарня, медична сестра
4 4 Пейчева Неля Степанівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Суворовська селищна лікарня, медична сестра
5 5 Далакова Катерина Іллівна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
6 6 Руссєва Марина Демянівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Суворовська селищна лікарня, медична сестра
7 7 Куртєва Олена Петрівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, аптека №93 смт Суворове, завідувач
8 8 Пундєв Микола Борисович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, притулок смт Суворове, охоронець
9 9 Смокова Марія Дмитрівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Суворовська селищна лікарня, медична сестра
10 10 Тімошова Тетяна Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
11 11 Марков Федір Дмитрович 03.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
12 12 Барган Петро Петрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Юнид" м.Одеса, директор
13 13 Ілікчієва Марія Дмитрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Суворовська селищна рада, землевпорядник
14 14 Драганова Людмила Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії пенсіонерів України, пансіонат "Ветеран", завідувач
15 15 Беляєва Марія Харлампівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Суворовська селищна лікарня, завідувач господарством
16 16 Лапатан Іван Трифонович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПТАУ смт Суворове, майстер
17 17 Далаков Геннадій Михайлович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
18 18 Ілікчієва Олена Васілівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , пенсіонер
19 19 Рашкова Марія Михайлівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, МПП "Трансбудпослуги" смт Суворове, бухгалтер
20 20 Бічева Лідія Іллівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, притулок смт Суворове, завідувач
21 21 Маламен Іван Семенович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, зубопротезний кооператив"Жемчуг", технік
22 22 Бічєв Володимир Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, УТП №10 ОФ ВАТ "Укртелеком" смт Суворове, начальник дільниці
23 23 Македонська Марина Гаврилівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Суворовська селищна рада, діловод
24 24 Македонський Василь Савич 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПТАУ смт Суворове, майстер
25 25 Смоков Степан Васильович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СК Суворово, спеціаліст з реформування
26 26 Гончар Євгенія Степанівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Суворовська селищна рада, секретар
27 27 Петрова Ірина Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ФОП "Ірен-Агро", голова
28 28 Стефанова Зіновія Дмитрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
29 29 Барков Петро Савелович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Суворовська селищна рада, інструктор спорту
30 30 Повесмо В’ячеслав Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Суворовська селищна рада, спеціаліст ЦСМ



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"