Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Великомихайлівський район

Цебриківська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 11 55
Народна Партія 5 25
Партія регіонів 4 20

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 2 Корченко Володимир Фомич 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
2 3 Богач Анатолій Павлович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Великомихайлівський цех електрозв’язку, монтер
3 7 Цуркан Марина Вікторівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Цебриківський дитячий садок "Вербичка", вихователь
4 9 Павловська Віра Анатоліївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Цебриківська ветеринарна аптека, продавець
5 15 Макар Олена Андріївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Цебриківський професійний аграрний ліцей, майстер виробничого навчання
Партія регіонів
1 4 Костик Олена Тодеївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Цебриківський ПАЛ, викладач
2 5 Тихончик Олена Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
3 8 Тушич Лідія Яківна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Цебриківська селищна рада, секретар
4 14 Зінченко Ганна Мірчівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, дитячий садок "Вербичка", завгосп
Самовисування
1 1 Чернятинський Микола Євгенович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Іринівка ВМ", керуючий тракторної бригади
2 6 Єрьоменко Сергій Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
3 10 Гранат Віктор Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Цебриківський професійний аграрний ліцей, робітник
4 11 Даниляк Олена Станіславівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Цебриківська загальноосвітня школа І-ІІ ст., бібліотекар
5 12 Алєксандровська Тетяна Борисівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Цебриківський професійний аграрний ліцей, викладач
6 13 Абашенко Володимир Вікторович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фермерське господарство "Обрій", керівник
7 16 Русановський Володимир Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Цебриківський професійний аграрний ліцей, механік
8 17 Міхалецький Василь Юлійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
9 18 Гашила Леонід Іванович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
10 19 Білячат Анатолій Федорович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фермерське господарство "Білячат А.Ф.", керівник
11 20 Гур’єв Іван Павлович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"