Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Великомихайлівський район

Великомихайлівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 34
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 34

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 13 38,2
Комуністична партія України 10 29,4
Партія регіонів 9 26,5
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 5,9

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 1 Черненко Людмила Леонідівна 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Великомихайлівська селищна рада, секретар
2 6 Твердохлібенко Тетяна Василівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
3 9 Жекю Георгій Петрович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
4 14 Іванова Тетяна Андріївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, приватний підприємець
5 15 Циганеску Зоя Акимівна 04.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, приватний підприємець
6 16 Назарова Ольга Василівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, приватний підприємець
7 22 Топольський Василь Павлович 04.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
8 26 Струк Юрій Олександрович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
9 27 Борох Людмила Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
10 33 Макаришин Микола Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, Державне підприємство "Великомихайлівське лісове господарство", лісник
Партія регіонів
1 3 Тофель Наталія Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Великомихайлівська РДА, начальник архівного відділу
2 18 Кравченко Валентина Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
3 19 Дригова Катерина Михайлівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
4 20 Жук Парасковія Петрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Великомихайлівське управління державного казначейства, інспектор
5 23 Коземерчук Віталій Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
6 24 Корнєв Олег Євгенович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Великомихайлівське автотранспортне підприємство, директор
7 25 Дикуненко Антоніна Михайлівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, управління праці та соціального захисту населення РДА, начальник
8 31 Бігун Володимир Степанович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Великомихайлівська дитяча музична школа, директор
9 34 Муравйов Сергій Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Великомихайлівське районне підприємство "Обленерго", технік - механік
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 8 Овенко Іван Андрійович 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
2 28 Вербовщук Алла Леонідівна 04.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
Самовисування
1 2 Трофімов Станіслав Георгійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, південна митниця Пост "Білгород-Дністровський", головний інструктор
2 4 Кузьмінська Ніна Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, інспекція Державного архітектурного будівництва контролю в Одеській області, головний державний інспектор
3 5 Грушко Наталія Леонідівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Великомихайлівська податкова інспекція, інспектор
4 7 Галанюк Віктор Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Агро драйв", головний агроном
5 10 Деренько Віктор Федосійович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", пенсіонер
6 11 Курбатова Світлана Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Великомихайлівська ЦРЛ, лаборант
7 12 Волкова Галина Петрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
8 13 Мрачко Павло Борисович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", пенсіонер
9 17 Гордієнко Надія Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, дитячий навчальний заклад "Сонечко", завідуюча
10 21 Автеньєв Олександр Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Великомихайлівська ЦРЛ, заступник головного лікаря
11 29 Швець Андрій Степанович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Великомихайлівське управління пенсійного фонду України, начальник
12 30 Дацик Сергій Васильович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
13 32 Шевченко Валерій Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"