Результати виборів депутатів ради

 Закарпатська область Тячівський район

Солотвинська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 30 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Арделан Василь Петрович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
2 2 Бота Михайло Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець "Бота"
3 3 Дан Михайло Михайлович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
4 4 Опріш Ніку Юрійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, житлово-комунальне господарство, начальник
5 5 Мелега Йосип Йосипович 26.12.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
6 6 Чербаник Василь Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, міська лікарня, лікар
7 7 Она Василь Ількович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
8 8 Бота Іліан Ількович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
9 9 Прикоп Іван Михайлович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець "Прикоп"
10 10 Попович Василь Васильович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
11 11 Прикоп Іван Михайлович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Солотвинський ПУЖКХ, головний інженер
12 12 Грин Ніку Михайлович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець, нотаріус
13 13 Ягнюк Федір Михайлович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії "ВІДРОДЖЕННЯ", ВП "Ужгородська дирекція залізничних перевезень"
14 14 Карпекіна Вікторія Йосипівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, УАЛ, інструктор ЛФК
15 15 Гал Микола Емеріхович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, УЗЛ, завідуючий, лікар
16 16 Шімон Людвік Іванович 14.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
17 17 Гузо Микола Дмитрович 26.12.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
18 18 Токар Карло Карлович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
19 19 Губан Любов Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Солотвинська селищна рада, спеціаліст-економіст
20 20 Мігалі Юрій Михайлович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Солотвинський солерудник, електромеханік
21 21 Попович Михайло Васильович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Тячівська районна електрична станція , електромонтер
22 22 Мікор Олександр Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
23 23 Дан Юрій Юрійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
24 24 Арделан Олександр Михайлович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець "Арделан"
25 25 Вайнагі Олександр Ладиславович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Тячівський відділ культури
26 26 Леордян Олександр Васильович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Тячівський відділ культури
27 27 Герег Валентина Яківна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Солотвинський солерудник, заступник директора
28 28 Руснак Василь Калманович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
29 29 Біро Ерік Тіберійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Тячівська районна лікарня , лікар
30 30 Біланич Юрій Миколайович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
17 Кочерга Янош Яношович Освіта вища, позапартійний, селищна рада, заступник голови селищної ради, 03.11.2010 05.11.2010 09.11.2010

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"