Результати виборів депутатів ради

 Закарпатська область Тячівський район

Дубівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 32
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 32

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 32 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Ребар Ганна Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, клуб с. Нижній Дубівець, директор
2 2 Мезей Дмитро Михайлович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
3 3 Сойма Марія Юріївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
4 4 Курман Сергій Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Закарпатський машинобудівний технікум, заступник директора
5 5 Магей Михайло Юрійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, районна лікарня №1, лікар-хірург
6 6 Вурста Сергій Михайлович 04.11.2010 Освіта незакінчена вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
7 7 Мотринець Василь Юрійовичу 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, КП ДПВ, директор
8 8 Білега Ігор Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Дубівська районна лікарня №2, лікар-невролог
9 9 Руснак Василина Юріївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, будинок культури, директор
10 10 Дзябко Іван Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, АТТ ЗВВО, директор
11 11 Піцур Микола Юрійович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
12 12 Інгатишин Олег Михайлович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Дубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., лікар-стоматолог
13 13 Балабан Михайло Васильович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
14 14 Піцур Михайло Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, КЗСММД, фельдшер швидкої допомоги
15 15 Дьолог Микола Юрійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Дубівське виробниче управління житлово-комунального господарства, електрик
16 16 Сойма Іван Іванович 04.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, ТзОВ "Восход", директор
17 17 Маркусь Ганна Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дубівська селищна рада, головний бухгалтер
18 18 Обриський Василь Дмитрович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Дубівська селищна рада, землевпорядник
19 19 Піцур Михайло Ілліч 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗВВО філія "Інструментальний завод", директор
20 20 Магула Іван Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, пенсіонер
21 21 Лукач Іван Васильович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
22 22 Бережник Василь Михайлович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
23 23 Савула Іван Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Дубівське виробниче управління житлово-комунального господарства, начальник
24 24 Трайтлі Юрій Йосипович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТзОВ "Лісокомбінат Дубове", директор філії
25 25 Каганець Денис Васильович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Кік", директор
26 26 Цубера Іван Юрійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
27 27 Цубера Василь Васильович 04.11.2010 Освіта незакінчена вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
28 28 Носа Іван Петрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Тячівський районний центр зайнятості, заступник директора
29 29 Попович Марія Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
30 30 Зейкан Оксана Іванівна 04.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, Дубівська селищна рада, секретар
31 31 Шеверя Віктор Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Закарпатський машинобудівний технікум, викладач
32 32 Омелян Іван Васильович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"