Результати виборів депутатів ради

 Закарпатська область Берегівський район

Батівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 80
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" 3 15
Комуністична партія України 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 12 Сегеді Федір Золтанович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії "ВІДРОДЖЕННЯ", УДСЗ, ст.електромеханік
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ"
1 15 Белько Анатолій Мінович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії "ВІДРОДЖЕННЯ", УДСЗ, нач. мех
2 18 Боюс Єлізавета-Жужанна Бертолонівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії "ВІДРОДЖЕННЯ", ДС "Батьово", провідний інженер з охорони праці
3 20 Цимбалюк Ольга Сидорівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії "ВІДРОДЖЕННЯ", ДС "Батьово", чергова по станції
Самовисування
1 1 Бобуський Володимир Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, амбулаторія загальної практики - сімейної медицини смт Батьово, стоматолог
2 2 Вакарова Валерія Золтанівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
3 3 Баратей Діана Степанівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ДС "Батьово", чергова
4 4 Гузина Францішка Лойошівна 02.11.2010 Освіта середня, член Демократичної партії угорців України, Батівська селищна рада, начальник військово-облікового столу
5 5 Баркасі Карл Карлович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ЗФ ВАТ "Укртелеком", електромонтер
6 6 Кун Атіла Людвикович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
7 7 Баратей Моніка Бейлівна 02.11.2010 Освіта середня, член Демократичної партії угорців України, центр поштового зв’язку м. Мукачево, оператор
8 8 Туба Золтан Золтанович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, "Зовніш-транс", контролер
9 9 Чома Олександр Андрійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Батівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор
10 10 Гомонай Катерина Степанівна 02.11.2010 Освіта вища, член Єдиного Центру, амбулаторія загальної практики - сімейної медицини "Свобода", головний лікар
11 11 Шітєв Чаба-Юлій Петрович 02.11.2010 Освіта вища, член Демократичної партії угорців України, Ужгородський лінійна санітарно-епідеміологічна станція, дезінфектор
12 13 Бейреш Вікторія Людвиківна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТзОВ"УгодаПріобут", бухгалтер
13 14 Кофель Єва Чабівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
14 16 Підберецький Владислав Степанович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
15 17 Сойма Михайло Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Ужгородський Національний Університет, проректор
16 19 Росоха Василь Іванович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТзОВ "ТерміналКарпати", бригадир



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"