Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Шепетівський район

Грицівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 24
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 24

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 13 54,2
Партія регіонів 10 41,7
Політична партія "Сильна Україна" 1 4,2

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Конишева Людмила Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, В. Шкарівська загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель
2 5 Полєва Олена Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Грицівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
3 6 Плахтій Віктор Євгенович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Грицівський будинок культури, директор
4 10 Буци Микола Йосипович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Грицівська дільниця електрозв’язку, директор
5 11 Москалюк Олександр Володимирович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
6 15 Жвалюк Василь Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Грицівське ВХПУ - 19, викладач
7 16 Слаба Сергій Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Шепетівське МРВУ МВС, дільничий інспектор
8 20 Ленчук Наталія Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Грицівська загальна середня школа, методист
9 23 Байдацька Ангеліна Антонівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
10 24 Бондар Євгенія Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кредитна спілка “Грицева Калитка", голова правління
Політична партія "Сильна Україна"
1 14 Дзьобань Богдан Андрійович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", тимчасово не працює
Самовисування
1 1 Жарчинський Юрій Романович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Грицівське ВПУ-38, електрик
2 3 Ганаба Галина Михйлівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
3 4 Дубина Валерій Романович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Грицівський Центр реабілітації, директор
4 7 Максимчук Анжела Петрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Грицівське ВПУ-38, секретар
5 8 Дубина Олександр Петрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Фермерське господарство “Віра"
6 9 Мацюк Лідія Ростиславівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
7 12 Гаврилюк Анатолій Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ВАТ "Чотирбоцьке хлібоприймальне підприємство", головний енергетик
8 13 Грабарчук Валентина Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Грицівська бібліотека, завідуюча
9 17 Бовтачук Руслан Анатолійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ “Лотівка-Еліт", агроном
10 18 Шмиглюк Тетяна Костянтинівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
11 19 Слісарук Володимир Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
12 21 Качуровський Віктор Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Грицівська ветеринарна лікарня, лікар
13 22 Стецюк Тетяна Олексіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Грицівський будинок культури, художній керівник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"