Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Чемеровецький район

Чемеровецька селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 12 60
Політична партія "Сильна Україна" 4 20
Партія регіонів 3 15
Партія "Народна влада" 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія "Народна влада"
1 2 Лебідь Ігор Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії "Народна влада", Чемеровецький медичний коледж, вчитель
Партія регіонів
1 3 Плудняк Віктор Пилипович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Чемеровецька філія ПАТ "Хмельницькгаз", старший майстер
2 13 Сухар Євгена Григорівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Чемеровецький навчально-виховний комплекс №8, вчитель
3 19 Лозінський Валерій Феліксович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Контрольно-ревізійний відділ, головний контролер-ревізор
Політична партія "Сильна Україна"
1 7 Задорожний Роман Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Чемеровецький медичний коледж, викладач
2 9 Забіяка Ольга Валентинівна 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Чемеровецька ЦРЛ, лікар
3 11 Смолій Сергій Степанович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Відділ землеустрою, моніторингу та ринку земель управління держкомзему в Чемеровецькому районі, начальник відділу
4 12 Поплавський Ігор Анатолійович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Чемеровецька селищна рада, головний спеціаліст по земельних питаннях
Самовисування
1 1 Карій Алла Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, приватний підприємець
2 4 Шутяк Василь Петрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Оболонь-Агро", інженер-будівельник
3 5 Уланівський Михайло Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, АТП №86847, водій
4 6 Бернадін Микола Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, Спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України , викладач
5 8 Гривнак Євген Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Чемеровецьке ПТМ, юрист-консульт
6 10 Олійник Вадим Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, Солодовий завод ЗАТ "Оболонь", майстер
7 14 Мазніцька Ганна В’ячеславівна 02.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, пенсіонер
8 15 Ковальчук Юрій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Єдиного Центру, Чемеровецька селищна рада, секретар
9 16 Симчишина Тамара Андріївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
10 17 Бурдельний Анатолій Михайлович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
11 18 Павліковський Анатолій Григорович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Чемеровецька районна державна адміністрація, завідувач сектором з питань надзвичайних ситуацій
12 20 Заржицький Олег Віленович 02.11.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, Солодовий завод ЗАТ "Оболонь", заступник директора з питань адміністрування та охорони праці



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"