Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Хмельницький район

Чорноострівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 80
Народна Партія 4 20

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 1 Мороз Микола Володимирович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , міська станція швидкої допомоги, фельшер
2 2 Яремчук Світлана Олексіївна 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Чорноострівський професійний аграрний ліцей, заступник директора
3 7 Ткач Олена Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ДЗ ХОЗГ, адміністратор
4 8 Шабаліна Валентина Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , ПП "Мілінчук", продавець
Самовисування
1 3 Бандитський Анатолій Іванович 02.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, територіальний центр, заступник відділу соціальної допомоги
2 4 Чубок Іван Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, підприємець
3 5 Волошинець Людмила Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Чорноострівецький центр соціального обслуговування, заступник директора
4 6 Халавчук Євген Йосипович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
5 9 Дем’янчук Сергій Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Мар’янівська загальноосвітня школа, вчитель
6 10 Белінська Наталія Борисівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ДЗ Хмельницький обласний центр м.д., адміністратор
7 11 Бабелюх Микола Васильович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Чорноостревецька лікарня, фельшер
8 12 Мельник Валентина Федорівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
9 13 Пуцелей Микола Антонович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, підприємець
10 14 Волос Ігор Вікторович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВЧ-3, слюсар
11 15 Москалюк Микола Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ст. Хмельницький, робітник
12 16 Тенюх Галина Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, підприємець
13 17 Радиш Антоніна Сергіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Чорноострівська селищна рада, бухгалтер
14 18 Табенський Микола Леонідович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ст. Гречани, інженер
15 19 Івасішин Володимир Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, підприємець
16 20 Ліпська Катерина Павлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Чорноострівська селищна рада, секретар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"