Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Старосинявський район

Старосинявська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 32
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 32

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 15 46,9
Самовисування 7 21,9
Комуністична партія України 3 9,4
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 2 6,3
Єдиний Центр 1 3,1
Народна Партія 1 3,1
Політична партія "Нова політика" 1 3,1
Політична партія "Сильна Україна" 1 3,1
Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" 1 3,1

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Єдиний Центр
1 13 Козлик Раїса Петрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Єдиного Центру, Будинок творчості школярів, керівник гуртка
Комуністична партія України
1 21 Маценко Надія Степанівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
2 22 Забурмиха Ігор Валерійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Національний університет "Поділля", студент
3 23 Дрозд Валерій Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
Народна Партія
1 2 Гринчук Наталія Семенівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Станція інспекції захисту рослин, фітосанітарний інспектор
Партія регіонів
1 3 Гринчук Анатолій Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Київська міська лікарня №2, механік –дизеліст
2 5 Черниш Віктор Йосипович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Район електромереж, начальник
3 9 Куцоконь Віталій Миколайович 15.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДВС в Старосинявському районі, заступник начальника
4 11 Скригунець Петро Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Старосинявська районна державна адміністрація, головний спеціаліст відділу
5 12 Матіяш Наталія Вікторівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Старосинявська ЦРЛ, лікар – кардіолог
6 16 Жук Ліна Феліксівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Управління праці та соціального захисту населення, начальник відділу
7 17 Шуляк Олександр Сергійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Район електромереж, майстер
8 20 Полюляк Тетяна Василівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Старосинявська районна державна адміністрація, завідувач сектору опіки
9 25 Яцишина Любов Степанівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Управління праці та соціального захисту населення, головний спеціаліст
10 26 Михайлюк Наталія Леонідівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
11 27 Люшненко Тетяна Віталіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
12 29 Янчишина Любов Аркадіївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ПСП "Обрій", робітник
13 30 Лисюк Василь Станіславович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
14 31 Штунь Світлана Сергіївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Управління праці та соціального захисту населення, головний спеціаліст
15 32 Штунь Марина Станіславівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, фельдшерсько-акушерський пункт, фельдшер
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
1 6 Стаднік Єва Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , Старосинявська ЦРЛ, заступник головного лікаря
2 7 Гурин Іван Михайлович 02.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , ПАТ "Хмельницькгаз", водій
Політична партія "Нова політика"
1 10 Скрипник Лілія Андріївна 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Нова політика", Будинок творчості школярів, методист
Політична партія "Сильна Україна"
1 14 Процишина Світлана Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Пенсійний фонд України, спеціаліст
Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
1 4 Кузьмич Олег Степанович 02.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", приватний підприємець
Самовисування
1 1 Гноянко Алла Леонідівна 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Старосинявська ЦРЛ, завідуюча клінічною лабораторією
2 8 Демчишина Світлана Василівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
3 15 Жук Валентина Яківна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Старосинявська ЦРЛ, медсестра
4 18 Бабенко Ніла Віталіївна 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Територіальний центр обслуговування інвалідів, соціальний працівник
5 19 Бабенко Олександр Антонович 02.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Наша Україна", ПАТ "Хмельницькгаз", електрозварювальник
6 24 Мамчур Сергій Степанович 02.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ВАТ "Ощадбанк", охоронник
7 28 Мартинюк Антоніна Йосипівна 02.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Вузол поштового зв’язку, листоноша



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"