Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Красилівський район

Антонінська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 12 60
Самовисування 4 20
Комуністична партія України 3 15
Народна Партія 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 1 Картацька Алла Андріївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Антонінська загальноосвітня школа, заступник директора
2 7 Бакутов Володимир Володимирович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВАТ "Приват банк", керівник
3 20 Кучер Андрій Андрійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СТОВ "Довіра", керуючий
Народна Партія
1 19 Козацька Наталія Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Рублянська загальноосвітня школа, вчитель
Партія регіонів
1 2 Шаповалюк Юрій Анатолійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАСТ ім. Черняковського, заступник директора
2 4 Черняк Тетяна Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
3 5 Лавренюк Оксана Василівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Антонівське сільське споживче товариство, бухгалтер
4 6 Шлипельський Петро Дмитрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
5 9 Кондратюк Валентина Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
6 10 Главацький Сергій Анатолійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, молокозавод м. Старокостянтинів , заступник директора
7 13 Ковальчук Микола Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Антонівська загальноосвітня школа, вчитель
8 14 Овор’єнко В’ячеслав Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
9 15 Чорна Олена Василівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Закриницька загальноосвітня школа, вчитель
10 16 Главацький Олександр Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СТОВ "Довіра", працівник
11 17 Козачук Лілія Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, СТОВ "Довіра", завідуючий складом
12 18 Гордилюк Тетяна Анатоліївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Антоніське сільське споживче товариство, завідуюча
Самовисування
1 3 Лаган Таміла Григорівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
2 8 Кондратюк Галина Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Антонівська селищна рада, головний бухгалтер
3 11 Оцалюк Петро Васильович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
4 12 Вартошук Наталія Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Антонівська районна лікарня, лаборант



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"