Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Кам'янець-Подільський район

Староушицька селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 14 70
Народна Партія 2 10
Політична партія "Сильна Україна" 2 10
Політична партія "Фронт Змін" 2 10

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 13 Борчук Людмила Вікторівна 05.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , пенсіонер
2 16 Горобець Галина Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гораївский сільський клуб, завідуюча
Політична партія "Сильна Україна"
1 7 Савчук Руслан Якович 05.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Сильна Україна", тимчасово не працює
2 11 Власюк Галина Федорівна 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Староушицька бібліотека, бібліотекар
Політична партія "Фронт Змін"
1 9 Таралевич Данило Пилипович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Староушицька загальноосвітня школа, вчитель
2 19 Твердохліб Тамара Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
Самовисування
1 1 Чорпіта Олександр Прокопович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
2 2 Бичок Наталія Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Староушицька загальноосвітня школа, вчитель математики
3 3 Кушнір Алла Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Староушицька сільська рада, головний бухгалтер
4 4 Площук Валентина Броніславівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Староушицька районна лікарня №3, завідуюча відділенням
5 5 Линюк Тамара Василівана 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Староушицький санаторій, завідуюча-педагог
6 6 Тихонюк Анатолій Борисович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Староушицький будинок культури, директор
7 8 Валігурський Андрій Анатолійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Староушицьке ДС "Дністер", вихователь
8 10 Рибак Леся Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Староушицька сільська рада, секретар
9 12 Ананійчук Олександр Степанович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Правління СТ Староушицька, голова
10 14 Плякін Юрій Іванович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
11 15 Литвинюк Анатолій Васильович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
12 17 Бойко Галина Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, дошкільний навчальний заклад с.Гораївка, завідуюча
13 18 Баблюк Борис Васильович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Окремий пост державної пожежної охорони смт Стара Ушиця, пожежник
14 20 Баштан Любов Василівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гораївська бібліотека, бібліотекар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"