Результати виборів депутатів ради

 Хмельницька область Дунаєвецький район

Дунаєвецька селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 26
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 26

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія "Народна влада" 15 57,7
Самовисування 9 34,6
Політична партія "Сильна Україна" 2 7,7

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія "Народна влада"
1 1 Гриневич Валерій Станіславович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії "Народна влада", ТОВ "Будінвес", директор
2 2 Якимчук Аркадій Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії "Народна влада", приватний підприємець
3 3 Кухаренко Людмила Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії "Народна влада", Дунаєвецька селищна рада, спеціаліст
4 4 Залагаєв Олександр Семенович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії "Народна влада", Дунаєвецька селищна рада, спеціаліст
5 6 Ковальчук Тетяна Олександрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії "Народна влада", Дунаєвецька селищна рада, спеціаліст
6 7 Патюк Лариса Степанівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії "Народна влада", Дунаєвецька дільнична лікарня, лікар педіатр
7 12 Боднар Вікторія Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії "Народна влада", Дунаєвецька загальноосвітня школа, вчитель
8 15 Грищук Олег Васильович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії "Народна влада", Дунаєвецька дільнична лікарня, головний лікар
9 16 Михальчук Ірина Сергіївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії "Народна влада", КП "Добробут", касир
10 17 Данилко Оксана Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії "Народна влада", Дунаєвецька загальноосвітня школа
11 18 Ходоровський Сергій Володимирович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії "Народна влада", приватний підприємець
12 20 Трачук Станіслав Леонідович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
13 21 Зелінська Любов Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії "Народна влада", пенсіонер
14 22 Гіджеліцький Микола Валентинович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії "Народна влада", тимчасово не працює
15 23 Третяк Олена Станіславівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії "Народна влада", Дунаєвецька селищна рада, секретар
Політична партія "Сильна Україна"
1 5 Юр’єва Діана Болеславівна 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Лошковецька загальноосвітня школа, вчитель
2 8 Крикун Поліна Вацлавівна 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Лошковецька загальноосвітня школа, директор
Самовисування
1 9 Костриба Микола Васильович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії "Народна влада", СК "Подільський", голова правління
2 10 Самолюк Василь Михайлович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії "Народна влада", ТОВ "Краянин"
3 11 Горяча Клавдія Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії "Народна влада", ДП "Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів"
4 13 Гладіщук Сергій Сергійович 01.11.2010 Освіта незакінчена вища, член Партії регіонів, студент
5 14 Яремов Олександр Леонідович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ДП "Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів", начальник млин-заводу
6 19 Епельблат Юхим Шулимович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Жмеринська дистанція колії, начальник залізничної станції
7 24 Третяк Олег Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДП "Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів", начальник комбікормового заводу
8 25 Дмітрієв Петро Олександрович 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Дунаєвецька загальноосвітня школа, вчитель
9 26 Заболотний Володимир Анатолійович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ОП "Облпаливо", завідувач паливного складу



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"