Результати виборів депутатів ради

 Рівненська область Сарненський район

Клесівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Народна Партія 9 30
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 9 30
Самовисування 9 30
Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" 2 6,7
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 3 Романчук Олена Романівна 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ДП "Клесівський лісгосп", економіст
2 12 Козлова Тетяна Юріївна 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Клесівське споживче товариство, економіст
3 14 Цимбаліст Тетяна Петрівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Клесівська сільська рада, діловод
4 15 Копитько Тамара Григорівна 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. – ліцей, вчитель
5 17 Павлишин Роман Ярославович 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ДП "Клесівський лісгосп", головний інженер
6 18 Симоненко Світлана Вікторівна 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. – ліцей, вчитель
7 19 Артюшок Ігор Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ДП "Клесівський лісгосп", головний лісничий
8 26 Грицкевич Олег Володимирович 05.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , ДП "Клесівський лісгосп", майстер лісу
9 28 Власик Іван Петрович 05.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , ДП "Клесівський лісгосп", майстер лісу
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 1 Буйний Павло Павлович 05.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ККНК ТзОВ "Технобуд", машиніст
2 4 Галушко Наталія Володимирівна 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. – ліцей, вчитель
3 5 Пінігіна Ольга Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", підприємець
4 10 Абрамчук Анатолій Йосипович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. – ліцей, вчитель
5 13 Бухало Юрій Іванович 05.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", підприємець
6 24 Царук Григорій Трифонович 05.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Клесівське кар’єроуправління, майстер
7 25 Онищук Василь Олександрович 05.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
8 29 Яковець Марія Павлівна 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", дошкільний навчальний заклад №4, вихователь
9 30 Губар Наталія Василівна 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", дошкільний навчальний заклад №4, вихователь
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
1 20 Сидочук Юрій Федорович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , ЗАТ "Соснівський гранкар’єр", начальник ГДН
Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
1 7 Ворон Олександр Олексійович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", Клесівське кар’єроуправління, начальник цеху
2 11 Ворон Юрій Олексійович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", Клесівська дитяча музична школа, директор
Самовисування
1 2 Пехотін Андрій Васильович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
2 6 Добриднік Любов Мусіївна 10.01.2011 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Клесівське ССТ, продавець
3 8 Герман Володимир Романович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, КП "Клесівводоканал", начальник
4 9 Романюк Людмила Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Клесівська сільська рада, секретар
5 16 Ведров Андрій Олександрович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Клесівська сільська рада, юрист
6 21 Александров Василь Іванович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
7 22 Тріщук Валентина Петрівна 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "ДІТИ ВІЙНИ "НАРОДНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ", Територіальна державна інспекція праці, інспектор праці
8 23 Понедільник Алла Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, дошкільний навчальний заклад №6, медсестра
9 27 Карпелюк Надія Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Публічно-шкільна бібліотека с.Клесів, бібліотекар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"