Результати виборів депутатів ради

 Волинська область Старовижівський район

Старовижівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 18 60
Політична партія "Наша Україна" 5 16,7
Політична партія "Сильна Україна" 3 10
Комуністична партія України 1 3,3
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" 1 3,3
Соціалістична партія України 1 3,3
Українська Народна Партія 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 16 Геч Віктор Савович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ"
1 6 Супронюк Юрій Миколайович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Ковельська ПЧ-10, бригадир колії
Політична партія "Наша Україна"
1 8 Кричинюк Петро Карпович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Старовижівська ЦРЛ, лікар
2 15 Євтушик Ольга Матвіївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", Старовижівська селищна рада, секретар
3 24 Недзельський В’ячеслав Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Старовижівська районна державна адміністрація, заступник керівника апарату
4 26 Віткалюк Юрій Аркадійович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Старовижівська районна державна адміністрація, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту
5 29 Грейц Сергій Петрович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", тимчасово не працює
Політична партія "Сильна Україна"
1 9 Бущук Василь Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", пенсіонер
2 20 Люклянчук Сергій Степанович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Старовижівське відділення АТ "Приватбанк", заступник керуючого
3 23 Хлопук Галина Петрівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, підприємець
Соціалістична партія України
1 21 Гаврилюк Леонід Гаврилович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, Старовижівський професійний ліцей, заступник директора
Українська Народна Партія
1 7 Хавень Віталій Іванович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Української Народної Партії, тимчасово не працює
Самовисування
1 1 Гурський Вадим Петрович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, підприємець
2 2 Троян Любов Сергіївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
3 3 Дубік Віталіна Вікторівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, підприємець
4 4 Сахарук Петро Мойсейович 04.01.2011 Освіта вища, позапартійний, Старовижівський держлісгосп, директор
5 5 Сімчук Ольга Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , Старовижівський районний відділ Волинської філії "Центр ДЗК", інженер
6 10 Троць Іван Петрович 05.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , ТзОВ "Вижваліс", майстер
7 11 Зінчук Владислав Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", підприємець
8 12 Сачанюк Богдан Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
9 13 Дячук Іван Степанович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Старовижівська селищна рада, землевпорядник
10 14 Бондар Олександр Михайлович 05.11.2010 Освіта вища, член Єдиного Центру, Старовижівська районна державна адміністрація, завідувач сектором інформаційно- комп’ютерного забезпечення апарату РДА
11 17 Сміла Галина Леонтіївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Старовижівський районний центр зайнятості, заступник директора
12 18 Балабан Микола Максимович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, підприємець
13 19 Олексюк Майя Петрівна 05.11.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, Старовижівська ЦРЛ, лікар
14 22 Дунець Анатолій Пилипович 04.01.2011 Освіта вища, позапартійний, Старовижівський держлісгосп, головний інженер
15 25 Коваль Сергій Володимирович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
16 27 Маркевич Вадим Петрович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, підприємець
17 28 Ваврищук Віктор Савович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Старовижівське лісництво, майстер
18 30 Яцунік Микола Васильович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДЮСШ, тренер-викладач



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"