Результати виборів депутатів ради

 Рівненська область Дубенський район

Смизька селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 18 90
Народна Партія 2 10

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 4 Клєк Роман Анатолійович 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Смизьке лісництво, лісничий
2 7 Дженджелюк Зоя Валентинівна 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ДП "Дубенський Лісгосп", бухгалтер
Самовисування
1 1 Заєць Неля Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ЗАТ "Єврошпон-Смига", інженер
2 2 Борак Сергій Анатолійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗАТ "Єврошпон-Смига", майстер
3 3 Мазурок Вікторія Ростиславівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Смизька селищна рада, інспектор військового обліку
4 5 Козаченко Володимир Анатолійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
5 6 Красіков Віктор Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Ліарт", заступник директора
6 8 Солоненко Іван Романович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗАТ "Єврошпон-Смига", інженер
7 9 Марчак Василь Васильович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТзОВ "Екобудкомфорт", директор
8 10 Загородній Павло Петрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
9 11 Денисюк Світлана Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ПП "Ліарт", верстатник
10 12 Панасюк Василь Тимофійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
11 13 Козакевич Оксана Самойлівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Смизька лікарня, лікар стоматолог
12 14 Худоба Роман Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
13 15 Лущан Світлана Степанівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Смизька загальноосвітня школа, директор
14 16 Метелюк Анатолій Андрійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
15 17 Русак Степан Степанович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Смизька дільнична лікарня, лікар
16 18 Польова Неля Богданівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Смизька селищна рада, секретар
17 19 Нечипорук Микола Тихонович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗАТ "Єврошпон-Смига", заступник директора
18 20 Антонюк Михайло Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДП "Смигаторф", начальник відділу



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"