Результати виборів депутатів ради

 Рівненська область Березнівський район

Соснівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 14 70
Народна Партія 5 25
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 1 Назаренко Лілія Анатоліївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ДП"Соснівське лісове господарство", бухгалтер
2 4 Герук Алла Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ДП "Соснівське лісове господарство", головний бухгалтер
3 12 Стасюк Оксана Богданівна 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ДП"Соснівське лісове господарство", інженер комп’ютерної техніки
4 13 Кроль Зоя Олексіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ДП"Соснівське лісове господарство", бухгалтер
5 18 Белюшко Галина Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , приватний підприємець
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 7 Дворянська Анжела Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Рівненська філія публічного акціонерного товариства комерційного банку "Приватбанк", керівник Березнівського відділення №2
Самовисування
1 2 Бухалюк Наталія Федорівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Соснівський будинок дітей і молоді, керівник гуртка
2 3 Білоус Наталія Григорівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
3 5 Кручок Жанна Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Соснівська районна лікарня, лікар-терапевт
4 6 Мацкевич Раїса Демидівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТОВ "Тандемсвіт", головний бухгалтер
5 8 Чижевський Сергій Степанович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Приватне підприємство "Ярмолка", інженер
6 9 Рибачок Людмила Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Соснівська селищна рада, секретар виконкому
7 10 Гоменюк Сергій Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Соснівська районна лікарня, зубний лікар
8 11 Капранчук Анжела Анатоліївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Соснівська селищна рада, завідуюча військовим обліком
9 14 Сульжик Марія Федорівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
10 15 Семенчук Світлана Анатоліївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Соснівська селищна рада, спеціаліст районного центру для сім”ї, дітей та молоді
11 16 Рудик Валентина Ростиславівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Соснівська селищна рада, землевпорядник
12 17 Чикалюк Юрій Васильович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Соснівська райлікарня, водій швидкої допомоги
13 19 Власюк Наталія Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Соснівський навчально-виховний комплекс "Гімназія-загальноосвітня школа І ст.", вчитель початкових класів
14 20 Чумак Петро Степанович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Соснівська райлікарня, завідувач фельдшерсько-акушерським пунктом с.Вілля



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"