Результати виборів депутатів ради

 Волинська область Рожищенський район

Дубищенська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 8 50
Народна Партія 4 25
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 3 18,8
Українська республіканська партія "Собор" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 1 Салова Валентина Василівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дубищенська селищна рада, секретар
2 4 Підвальний Іван Тимофійович 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Рожищенська райпрофспілка працівників АПК, голова
3 11 Грибовський Руслан Леонідович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Дубищенська амбулаторія, фельдшер
4 15 Кондратюк Людмила Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Дубищенська селищна рада, спеціаліст
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 7 Левченко Людмила Петрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, КП "Дубищенське ЖКГ", головний бухгалтер
2 12 Хіжун Микола Олександрович 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Волинська філія радіомовлення та зв’язку, інженер
3 13 Антонюк Микола Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", загальноосвітня школа І-ІІІ ст. смт Дубище, вчитель
Українська республіканська партія "Собор"
1 5 Зварич Анатолій Віталійович 02.01.2011 Освіта середня, позапартійний, Дубищенська загальноосвітня школа, вчитель
Самовисування
1 2 Котів Юлія Василівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, загальноосвітня школа І-ІІІ ст. смт Дубище, вчитель
2 3 Невірко Володимир Іванович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, загальноосвітня школа І-ІІІ ст. смт Дубище, завгосп
3 6 Ситник Оксана Станіславівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТзОВ "Кромберг енд Шуберт", робітник
4 8 Гарбовський Руслан Петрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, КП "Дубищенське ЖКГ", директор
5 9 Ісманалієва Ірина Вікторівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ТзОВ "Волинської с\групи ММК", бухгалтер
6 10 Мосійчук Руслан Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний
7 14 Матвійчук Валерій Феодосійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
8 16 Левченко Іван Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, КП "Дубищенське ЖКГ", машиніст водопідготовки



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"