Результати виборів депутатів ради

 Миколаївська область Жовтневий район

Первомайська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 24
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 24

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 14 58,3
Партія регіонів 6 25
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 8,3
Комуністична партія України 1 4,2
Політична партія "Сильна Україна" 1 4,2

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 20 Земляний Леонід Олексійович 10.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
Партія регіонів
1 2 Комісаренко Людмила Михайлівна 10.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Первомайська загальноосвітня школа, вчитель
2 5 Іценко Володимир Володимирович 10.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Юкрейніан Шугар компані", слюсар
3 8 Асютченко Світлана Миколаївна 10.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Первомайський дитсадок, вихователь
4 11 Пурдик Павло Михайлович 10.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
5 19 Зайцева Ірина Василівна 10.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Засільське ХПП", головний бухгалтер
6 22 Анічкіна Алла Оттівна 10.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 10 Іваніщева Людмила Валентинівна 10.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
2 18 Місюкевич Людмила Михайлівна 10.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Квітневий дитсадок, завідуюча
Політична партія "Сильна Україна"
1 12 Шевченко Алла Борисівна 10.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", Первомайська селищна бібліотека, завідуюча
Самовисування
1 1 Головенко Наталія Василівна 10.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Первомайська дільнична лікарня, медична сестра
2 3 Попова Ольга Олександрівна 10.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТОВ "Юкрейніан Шугар компані", комірник
3 4 Андрієнко Ірина Вікторівна 10.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Первомайська загальноосвітня школа, вчитель
4 6 Фрондзей Надія Юріївна 10.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
5 7 Лепешко Людмила Борисівна 10.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
6 9 Кононенко Олег Анатолійович 10.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
7 13 Журова Ірина Іванівна 10.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Первомайська селищна рада, секретар
8 14 Поліщук-Овчаренко Вікторія Вікторівна 10.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Засільська загальноосвітня школа, вчитель
9 15 Паладій Оксана Олексіївна 10.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Первомайська загальноосвітня школа, вчитель
10 16 Бельбас Олександр Петрович 10.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Первомайська загальноосвітня школа, вчитель
11 17 Богданець Антоніна Миколаївна 10.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
12 21 Щербина Наталія Петрівна 10.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Первомайський центр захисту населення, спеціаліст
13 23 Хильчук Юрій Миколайович 10.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Новоселівська загальноосвітня школа, вчитель
14 24 Пастушенко Віталій Андрійович 10.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Первомайська загальноосвітня школа, вчитель



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"