Результати виборів депутатів ради

 Миколаївська область Братський район

Братська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 18 60
Самовисування 4 13,3
Народна Партія 3 10
Партія Зелених України 2 6,7
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 6,7
Комуністична партія України 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 24 Лой Галина Петрівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
Народна Партія
1 2 Пацегон Олександр Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , КП "Госптехсервіс", директор
2 14 Дула Людмила Зіновіївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Братська ЦРЛ, медична сестра
3 19 Бєлих Валентина Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Братська районна рада, начальник фінансово-господарського відділу
Партія Зелених України
1 1 Кагарлик Олександр Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії Зелених України, приватний підприємець
2 12 Мамедова Ольга Олександрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії Зелених України, приватний підприємець
Партія регіонів
1 3 Осадча Любов Йосипівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Братська загальноосвітня школа І ст., заступник директора
2 4 Бунько Андрій Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Братська районна державна адміністрація, заступник голови
3 5 Онопрієнко Оксана Василівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Територіальний центр соціального обслуговування населення, директор
4 6 Агарова Світлана Григорівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Братська районна державна адміністрація, завідувач сектору контролю апарату районної державної адміністрації
5 8 Скрипник Олександр Сергійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Станція захисту рослин, агроном
6 9 Силенко Ольга Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Братський районний центр зайнятості населення, заступник начальника
7 13 Козиревич Дмитро Павлович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Братська районна державна адміністрація, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації
8 16 Шевченко Роман Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Братська селищна рада, спеціаліст
9 17 Опанасенко Валентина Михайлівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
10 18 Каптелов Анатолій Федорович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Братська селищна рада, землевпорядник
11 21 Усс Василь Петрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
12 22 Штогрін Людмила Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Братська селищна рада, спеціаліст
13 23 Опанасенко Григорій Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Братська районна державна адміністрація, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури
14 25 Чабаненко Алла Станіславівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Кам’януватська загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель
15 27 Манжос Ліана Сергіївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
16 28 Костенко Олександр Миколайович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, СПТ "Урожай", тракторист
17 29 Вороненко Віктор Сергійович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Управління експлуатації газового господарства, водій
18 30 Кабанець Станіслав Дмитрович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ВАТ "Укртелеком", монтер
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 7 Олексієнко Любов Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Братська філія ВАТ ЕК "Миколаївобленерго", бухгалтер
2 26 Єршова Людмила Олександрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
Самовисування
1 10 Парфенов Григорій Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Ліва дія", директор
2 11 Кузьмін Валерій Костянтинович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Братська філія ВАТ ЕК "Миколаївобленерго", охоронець
3 15 Парфенова Надія Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Центр реабілітації для дітей інвалідів, завідувач
4 20 Григораш Людмила Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Братська ЦРЛ, старша медична сестра



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"