Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Черкаський район

Ірдинська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 10 62,5
Самовисування 5 31,3
Українська соціал-демократична партія 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Падурець Валентина Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Черкаське підприємство "Фрау Марта", оператор лінії
2 2 Коростій Тетяна Євгеніївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Черкаська міська лікарня №3, медична сестра
3 4 Самойленко Микола Васильович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ірдинське лісове господарство, начальник єгерської служби
4 7 Климнюк Олександр Анатолійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ірдинська дільнична лікарня, оператор котельні
5 9 Буркут Марія Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
6 11 Штирка Валентина Григорівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ірдинська дільнична лікарня, завгосп
7 12 Тараненко Олена Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Ірдинське ЧП "Лунга", продавець
8 13 Сергієнко Людмила Василівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ірдинська дільнична лікарня, медична сестра
9 14 Приходько Надія Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ірдинська селищна рада, секретар
10 15 Вилиш Наталія Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Ірдинська селищна рада, спеціаліст з обліку населення
Українська соціал-демократична партія
1 16 Іванов Іван Іванович 03.11.2010 Освіта вища, член Української соціал-демократичної партії, ТБЗ "Черкаситорф", майстер
Самовисування
1 3 Купрієнко Валентина Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Ірдинський дитячий навчальний заклад "Білочка", вихователь
2 5 Куцаренко Віра Тимофіївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Ірдинська селищна рада, головний бухгалтер
3 6 Трунов Олег Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, В/ч А-3193, машиніст насосної станції
4 8 Католіченко Ірина Олегівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Ірдинська селищна рада, землевпорядник
5 10 Лисенко Наталія Анатоліївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Ірдинський дитячий навчальний заклад "Білочка", вихователь



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"