Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Корсунь-Шевченківський район

Стеблівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 13 65
Партія регіонів 5 25
Комуністична партія України 1 5
Народна Партія 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 7 Мирошник Галина Василівна 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, Обслуговуючий кооператив “Надія", бухгалтер
Народна Партія
1 9 Масюк Ігор Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Стеблівське ПТУ, викладач спецдисциплін
Партія регіонів
1 4 Руденко Вадим Анатолійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Коріс АМ, завідуючий виробництвом
2 6 Авраменко Микола Іванович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Стеблівський психоневрологічний інтернат, завідуючий господарством
3 10 Волковінська Людмила Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Стеблівський психоневрологічний інтернат, сестра-господарка
4 16 Скляренко Андрій Васильович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Оздоровчий центр “Рось", завгосп
5 18 Хоменко Галина Олексіївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, СТОВ АФ “Корсунь", оператор по відгодівлі свиней
Самовисування
1 1 Вдовченко Анатолій Андрійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Обслуговуючий кооператив “Надія", директор
2 2 Логвиненко Тетяна Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Стеблівська селищна рада, секретар
3 3 Данільченко Олена Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Стеблівська селищна рада, спеціаліст 1 категорії
4 5 Соболевський Володимир Васильович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Стеблівська селищна рада, спеціаліст 1 категорії
5 8 Харченко Світлана Віталіївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Стеблівська селищна рада, головний бухгалтер
6 11 Кузьменко Валентина Борисівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Стеблівська загальносвітня школа, вчитель початкових класів
7 12 Вдовченко Юрій Олексійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Стеблівська фабрика, головний механік
8 13 Шевченко Людмила Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Стеблівська дільнична лікарня, головний лікар
9 14 Шкляренко Микола Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП Росинка- 2, приватний підприемець
10 15 Масюк Сергій Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, РСП “Київцентраеро", старший технік
11 17 Чорний Петро Олександрович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СТОВ АФ “Корсунь", завідуючийсвинофермою
12 19 Мовчан Анатолій Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
13 20 Павленко Галина Олександрівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Стеблівська дошкільна установа “Росинка", медична сестра



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"