Результати виборів депутатів ради

 Черкаська область Драбівський район

Шрамківська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 75
Народна Партія 3 15
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 10

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 1 Іщенко Ольга Василівна 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Шрам-ківська селищна рада, секретар
2 15 Жицька Алла Олександрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
3 17 Клочко Михайло Васильович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 10 Дудка Сергій Григорович 04.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Драбів-ськийРЕМ, водій
2 18 Петренко Олександр Іванович 04.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Драбівський РЕМ, електромонтер
Самовисування
1 2 Крицька Лідія Валеріївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Шрам-ківськийцрд"Берізка", ст..мед.сестра
2 3 Німченко Наталія Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Шрамківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
3 4 Вавілова Леся Анатоліївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Шрамківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
4 5 Масленко Лариса Петрівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТОВ "Лани Драбів-щини", кухар
5 6 Ритченко Микола Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Шрамківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
6 7 Третяк Катерина Василівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
7 8 Лопатинський Григорій Михайлович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ФГ "Добір", директор
8 9 Король Володимир Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
9 11 Куля Анатолій Анатолійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватне підприємство, робітник
10 12 Коробчан Станіслав Романович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Драбівське райСТ, головний бухгалтер
11 13 Гайнулін Валерій Масгутович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
12 14 Чернова Наталія Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Шрамківська ЗОНІ І-ІІІ ст., вчитель
13 16 Конюшенко Світлана Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Шрамківська селищна рада, бухгалтер
14 19 Буряченко Олена Леонідівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Шрамківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
15 20 Снітко Людмила Андріївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Шрамківськевідділеннязв’язку, листоноша



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"