Результати виборів депутатів ради

 Вінницька область Чечельницький район

Чечельницька селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 32
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 32

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 16 50
Самовисування 8 25
Народна Партія 3 9,4
Комуністична партія України 1 3,1
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 1 3,1
Політична партія Конгрес Українських Націоналістів 1 3,1
Політична партія "Нова політика" 1 3,1
Українська республіканська партія "Собор" 1 3,1

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 21 Дудник Олександр Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДП Чечельницьке лісове господарство, інженер
Народна Партія
1 18 Посухівський Іван Олексійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ФГ "Чечельницька Нива", тракторист
2 28 Метелиця Леся Анатоліївна 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , МГК "Рембудкомунсервіс", бухгалтер
3 30 Лемець Сергій Петрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Чечельницький районний суд, керівник апарату
Партія регіонів
1 1 Ратайчук Людмила Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
2 3 Кудревич Ірина Вікторівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Чечельницький спиртзавод, головний економіст
3 4 Шевчук Дмитро Михайлович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Агробуд", головний механік
4 6 Гончаров Артем Анатолійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
5 9 Гуртовий Борис Павлович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
6 10 Антонішина Валентина Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Чечельницька загальноосвітня школа №2, заступник директора
7 12 Янчук Галина Василівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ФОП "Мусінов", завідувач аптечним пунктом
8 14 Іващенко Олена Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Чечельницьке відділення Бершадської МДПІ, завідувач сектору обліку і звітності
9 15 Борисовець Михайло Кузьмович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
10 16 Ситник Світлана Михайлівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, будинок дитячої творчості, директор
11 19 П’яніщук Олеся Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Чечельницька РДА, завідувач сектору з питань внутрішньої політики і зв’язків із ЗМІ апарату
12 22 Козбан Іван Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПСП "Шевченка", директор
13 25 Косаківський Валерій Афанасійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП ОКО нафтопродукт АЗК №32, оператор
14 26 Савинецький Віктор Володимирович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП ОКО нафтопродукт, начальник АЗС № 32
15 27 Савинецький Степан Федорович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
16 29 Серветник Олександр Якович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Вербська загальноосвітня школа, вчитель
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
1 11 Кучерявий Сергій Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
Політична партія Конгрес Українських Націоналістів
1 5 Гальчинська Людмила Клавдіївна 04.11.2010 Освіта середня, член Конгресу Українських Націоналістів, Вінницька філія ВАТ "Укртелеком", оператор електрозв’язку
Політична партія "Нова політика"
1 2 Хавроха Надія Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Чечельницьке відділення Бершадської МДПІ, завідуючий відділом
Українська республіканська партія "Собор"
1 8 Німець Петро Михайлович 04.11.2010 Освіта вища, член Української республіканської партії "Собор", Вінницька філія ВАТ "Укртелеком", начальник дільниці техексплуатації
Самовисування
1 7 Козеренко Андрій Григорович 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , відділ Держкомзему у Чечельницькому районі, завідувач сектору землеустрою
2 13 Шпильова Людмила Семенівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
3 17 Гураш Наталія Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
4 20 Біашвілі Неоніла Сергіївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ВАТ РП "Агромаш", різнороробоча
5 23 Агопян Наталія Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
6 24 Схабовський Віктор Леонідович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Чечельницька селищна рада, землевпорядник
7 31 Козеренко Володимир Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП ООО "Маст-буд", будівельник
8 32 Баранов Петро Григорович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"