Результати виборів депутатів ради

 Вінницька область Немирівський район

Ситковецька селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Ткаченко Сергій Савович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Ситковецьке ССТ, голова
2 2 Рибак Володимир Дмитрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, дошкільний навчальний заклад "Сонечко", музичний керівник
3 3 Романовська Олена Василівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Ситковецька школа-інтернат, вихователь
4 4 Білкун Лідія Павлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
5 5 Білова Галина Олексіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Ситковецька школа-інтернат, логопед
6 6 Романовська Галина Адамівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Ситковецькка загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
7 7 Гвалтюк Галина Семенівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії "Демократичний Союз", пенсіонер
8 8 Цісар Ольга Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Ситковецька школа-інтернат, вихователь
9 9 Ковальчук Олександр Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Немирівські районні електромережі , майстер
10 10 Алексеєнко Василь Васильович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
11 11 Кучеренко Ольга Павлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТОВ "Ситковецьке", начальник відділу кадрів
12 12 Гринчук Людмила Анатоліївна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Ситковецька школа-інтернат, кладовщик
13 13 Воронко Наталія Анатоліївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Ситковецькка загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
14 14 Веретюк Валентина Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Ситковецьке відділення зв’язку, листоноша
15 15 Білов Юрій Юхимович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Ситковецька школа-інтернат, вчитель
16 16 Менюк Інна Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Ситковецька селищна рада, секретар
17 17 Стадник Оксана Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Ситковецька школа-інтернат, педагог-організатор
18 18 Удоденко Тетяна Вікторівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Ситковецьке відділення зв’язку, оператор
19 19 Шимченко Євгенія Федорівна 01.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
20 20 Банюк Олена Олексіївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Ситковецька школа-інтернат, вчитель



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"