Результати виборів депутатів ради

 Вінницька область Липовецький район

Турбівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 50
Партія регіонів 7 23,3
Комуністична партія України 3 10
Політична партія "Нова політика" 3 10
Українська Народна Партія 2 6,7

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 1 Білоус Ольга В’ячеславівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Турбівський цукровий завод, лаборант
2 4 Бебко Олег Петрович 01.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, "Укртелеком"!
3 14 Федоренко Галина Григорівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Турбівська селищна рада, діловод
Партія регіонів
1 10 Семенюк Олександр Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
2 13 Грицюк Микола Євпатійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
3 15 Сидоренко Олександр Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
4 17 Паранкевич Ірина Іванівна 12.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Липовецька санєпідемстанція, епідеміолог
5 18 Супрун Валентина Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Турбівська школа, вчитель
6 24 Господар Андрій Ігорович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
7 28 Хатунцев Георгій Георгійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
Політична партія "Нова політика"
1 19 Хацьола Василь Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Нова політика", ВАТ "Атеко", начальник цеху
2 21 Березюк Володимир Дмитрович 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Нова політика", ВАТ "Атеко", інженер
3 30 Лизогуб Михайло Вікторович 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Нова політика", ВАТ "Атеко", головний бухгалтер
Українська Народна Партія
1 11 Откидач Тамара Олександрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
2 26 Дзюба Людмила Степанівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Української Народної Партії, пенсіонер
Самовисування
1 2 Березюк Леонід Петрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
2 3 Лисецький Іван Романович 12.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, САТ "Турбівське", завідувач МТФ
3 5 Ковтун Валентина Петрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
4 6 Ніколайчук Іван Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, приватний підприємець
5 7 Сокол Наталія Ігорівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Турбівська міська лікарня, лікар
6 8 Верцюх Володимир Романович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Турбівська МКПК, начальник охорони
7 9 Сімонова Валентина Кузьмівна 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", САТ "Турбівське", головний бухгалтер
8 12 Приймак Леонід Михайлович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
9 16 Залевська Зінаїда Григорівна 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", САТ "Турбівське", головний економіст
10 20 Гуцало Олександр Григорович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
11 22 Куленко Надія Вікторівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПАТ "Вінниця-фармація", завідуюча
12 23 Попов Роман Геннадійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
13 25 Павловський Анатолій Юрійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВК "Уют", столяр
14 27 Довгаленко Валентина Леонідівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Турбівська селищна рада, секретар
15 29 Пасічник Яків Павлович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАПГ, провідний агроном



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"