Результати виборів депутатів ради

 Вінницька область Козятинський район

Глуховецька селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 24
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 24

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 19 79,2
Партія регіонів 5 20,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 8 Коломійчук Ігор Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ЗАТ "Глуховецький каоліновий завод", механік по ремонту автотранспорту
2 15 Ящук Юрій Олексійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗАТ "Глуховецький каоліновий завод", начальник цеху сухого збагачення
3 19 Балабанов Олександр Олександрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗАТ "Глуховецький каоліновий завод", генеральний директор
4 20 Побережник Федір Федорович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗАТ "Глуховецький каоліновий завод", голова профкому
5 21 Хмелюк Борис Григорович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ЗАТ "Глуховецький каоліновий завод", машиніст автомобільного крана
Самовисування
1 1 Сорочинський Вадим Валентинович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, КСП "Маяк", головний агроном
2 2 Козачук Зоя Юріївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Глуховецька селищна лікарня, медсестра
3 3 Пономарьова Алла Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Глуховецька селищна рада, спеціаліст 2 категорії
4 4 Балановський Олександр Федорович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Глуховецька селищна лікарня, лікар
5 5 Огороднійчук Олександр Павлович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
6 6 Тарасюк Наталія Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
7 7 Дробот Людмила Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Глуховецька селищна лікарня, медсестра
8 9 Кирилюк Олена Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, КСП "Маяк", головний бухгалтер
9 10 Біляєв Сергій Володимирович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ЗАТ "Глуховецький каоліновий завод", механік
10 11 Камінський Олександр Олегович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, студент
11 12 Федорчук Галина Олександрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Глуховецька селищна рада, головний бухгалтер
12 13 Шаповалова Галина Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Глуховецька селищна рада, секретар Глуховецької селищної ради
13 14 Гудзь Петро Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, КСП "Маяк", головний інженер
14 16 Маковіцька Валентина Юріївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Глуховецька селищна рада, землевпорядник
15 17 Шевчук Олександр Вікторович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Глуховецька селищна рада, інструктор по спорту
16 18 Бойчук Тетяна Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Глуховецька селищна лікарня, старша медсестра
17 22 Ковальський Микола Петрович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, КСП "Маяк", завідуючий млином
18 23 Ткачук Олександр Климович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ЗАТ "Глуховецький каоліновий завод", начальник гірничого цеху
19 24 Дмитрук Юрій Юрійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Глуховецька загальноосвітня школа, сторож



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"