Результати виборів депутатів ради

 Вінницька область Козятинський район

Бродецька селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 17 85
Партія регіонів 3 15

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Назарова Лілія Борисівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Бродецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель початкових класів
2 9 Голембівська Тетяна Володимирівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Бродецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
3 18 Ярошенко Наталія Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Бродецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель початкових класів
Самовисування
1 2 Шпак Леся Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Бродецький ЗЗ Б, робітник
2 3 Сульжук Володимир Олександрович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
3 4 Левчук Людмила Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Бродецька селищна рада, спеціаліст-бухгалтер
4 5 Ткачук Павло Миколайович 05.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
5 6 Ткачук Сергій Миколайович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, продуктовий магазин "Віта", приватний підприємець
6 7 Ковальчук Іван Сергійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Бродецька селищна рада, бухгалтер
7 8 Клімова Людмила Михайлівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
8 10 Кальчук Ольга Анатоліївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
9 11 Шпак Тамара Михайлівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Бродецька селищна рада, секретар
10 12 Шостаківський Віталій Іванович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Бродецьке ПЗТ, майстер
11 13 Ткачук Ігор Васильович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Бродецький Святопокровський храм, настоятель
12 14 Гуменюк Оксана Анатоліївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Глуховецька селищна лікарня, медсестра
13 15 Олійник Тетяна Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Бродецька амбулаторія сімейної медицини, головний лікар
14 16 Ткачук Ігор Сергійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Комунальне підприємстві "Темп", директор
15 17 Матієк Степан Іванович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, "Марїнський Укрпромзбут", начальник ремонтно-механічного цеху
16 19 Кобець Олександр Вікторович 05.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
17 20 Бондар Оксана Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"