Результати виборів депутатів ради

 Вінницька область Жмеринський район

Браїлівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Комуністична партія України 11 36,7
Самовисування 8 26,7
Партія регіонів 6 20
Народна Партія 5 16,7

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 2 Сваричевський Ростислав Олексійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СВАТ "Браїлівське", заступник директора
2 5 Перешеєв Микола Сергійович 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, СВАТ "Браїлівське", керуючий відділком Козачівка
3 6 Березовський Володимир Віталійович 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, КП "Браїлів-Комунсервіс", головний бухгалтер
4 7 Бір’яновський Анатолій Васильович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, СВАТ "Браїлівське", головний інженер
5 9 Басиський Борис Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
6 12 Войтюк Андрій Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Браїлівська селищна рада, керуючий справами виконкому
7 16 Вигрівач Олександр Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, ТОВ "Кристал", головний механік
8 17 Печенюк Володимир Петрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
9 18 Парков Леонтій Лукич 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, пенсіонер
10 21 Снельцер Сергій Антонович 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, ТОВ "Кристал", завідуючий
11 25 Карпенко Іван Юхимович 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, ТОВ "Кристал", водій
Народна Партія
1 11 Волкотруб Валентина Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Браїлівська селищна рада, секретар
2 19 Слободенюк Олександр Іванович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ "Кристал", зав. майстернею
3 26 Калмацуй Світлана Василівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
4 28 Вернигора Лариса Петрівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, дошкільний навчальний заклад с.Сьомаки, завідуюча
5 29 Карчевський Віталій Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , СВАТ "Браїлівське", керуючий відділом
Партія регіонів
1 4 Порощук Юрій Олексійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Жмеринська дистанція сигналізації та зв’язку
2 8 Пастухов Анатолій Олексійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
3 14 Бернацький Олександр Васильович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
4 15 Гнатенко Людмила Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Браїлівське ВПЗ, начальник
5 27 Голдаковський Василь Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, станція Браїлів, заступник
6 30 Костюк Людмила Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Сьомацька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор
Самовисування
1 1 Ланова Алла Дмитрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, будинок творчості, заступник директора
2 3 Філімонов Валерій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Браїлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
3 10 Качуляк Володимир Васильович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, "Укртелеком", електромеханік
4 13 Похолюк Надія Олександрівна 07.03.2012 Освіта середня, позапартійна, Браїлівська селищна рада, інспектор ВОС
5 20 Підосичний Василь Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СВАТ "Браїлівське", головний агроном
6 22 Олійник Віталій Юрійович 09.01.2011 Освіта вища, позапартійний, Обленерго, м. Вінниця, юрист
7 23 Ірга Юрій Федорович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ "Кристал", завідуючий складом
8 24 Блорін Юрій Ананійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Жмеринська станція швидкої допомоги, лікар



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Народна Партія
13 Репінська Світлана Сергіївна Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Браїлівська селищна рада, спеціаліст виконкому, 02.11.2010 02.11.2010 20.01.2012

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"