Результати виборів депутатів ради

 Вінницька область Барський район

Копайгородська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 26
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 26

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 8 30,8
Самовисування 6 23,1
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 4 15,4
Українська республіканська партія "Собор" 4 15,4
Комуністична партія України 3 11,5
Політична партія Народний Рух України 1 3,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 4 Мурга Ольга Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Копайгородський дошкільний навчальний заклад, вихователь
2 7 Русіна Поліна Анатоліївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Копайгородський дошкільний навчальний заклад, вихователь
3 8 Гнатишин Олександр Михайлович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, Барська ЦРЛ №1, кочегар
Партія регіонів
1 2 Науменко Володимир Віталійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Копайгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор школи
2 3 Ласкава Алла Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Копайгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., педагог - організатор
3 11 Кицишина Надія Павлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Барська ЦРЛ №1, технічка
4 14 Задорожний Микола Васильович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
5 15 Козловський В’ячеслав Григорійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СВАТ "Вінничина", бригадир садової бригади
6 16 Кочмарук Лідія Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
7 17 Попівський Олександр Святославович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
8 24 Щур Віктор Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Барська ЦРЛ №1, завгосп
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 21 Скринник Любов Костянтинівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Копайгородський комунгосп, начальник
2 22 Шевцов Іван Олександрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Копайгородський дошкільний навчальний заклад, робітник по обслузі
3 25 Гринь Микола Феодосійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Копайгородська селищна рада, землевпорядник
4 26 Верста Сергій Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Барський райагроліс, майстер
Політична партія Народний Рух України
1 23 Павлюк Микола Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Копайгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
Українська республіканська партія "Собор"
1 6 Юрков Володимир Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, "Укртелеком", електромонтер
2 10 Мазур Володимир Герасимович 01.11.2010 Освіта вища, член Української республіканської партії "Собор", Барська ЦРЛ №1, лікар-гінеколог
3 12 Кутняк Генадій Олексійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ветлікарня, дільничний ветеринарний лікар
4 19 Хмельовський Вільгельм Вільгельмович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Вінницька агропромислова група "Колос", бригадир
Самовисування
1 1 Падалка Віктор Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВМУВГ, інженер
2 5 Шлапак Олександр Якимович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Полівський гранітний кар’єр, директор
3 9 Лавіцький Василь Йосипович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
4 13 Бабій Надія Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Шипинецька дошкільний навчальний заклад, завідуюча
5 18 Римарчук Зінаїда Дмитрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Копайгородська селищна рада, головний бухгалтер
6 20 Костюк Катерина Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Колайгородська селищна рада, секретар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"