Результати виборів депутатів ради

 Івано-Франківська область Тлумацький район

Обертинська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 17 56,7
Народно-демократична партія (НДП) 13 43,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народно-демократична партія (НДП)
1 7 Білокучмяк Оксана Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народно-демократичної партії (НДП), Обертинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., техпрацівник
2 8 Том’юк Анатолій Антонович 05.11.2010 Освіта вища, член Народно-демократичної партії (НДП), Обертинське відділення Приватбанку, керуючий відділенням
3 9 Білокучмяк Вікторія Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народно-демократичної партії (НДП), тимчасово не працює
4 10 Рудницька Світлана Ярославівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народно-демократичної партії (НДП), Будівельний магазин, продавець
5 15 Бойків Тетяна Романівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народно-демократичної партії (НДП), Обертинська районна лікарня, старша медсестра
6 16 Татарин Галина Антонівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народно-демократичної партії (НДП), Обертинська аптека, фармацевт
7 17 Бойцан Мирослав Михайлович 05.11.2010 Освіта середня, член Народно-демократичної партії (НДП), тимчасово не працює
8 19 Комісарук Лілія Михайлівна 05.11.2010 Освіта вища, член Народно-демократичної партії (НДП), тимчасово не працює
9 22 Коваль Марина Павлівна 05.11.2010 Освіта середня, член Народно-демократичної партії (НДП), тимчасово не працює
10 24 Гопчак Марія Петрівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народно-демократичної партії (НДП), тимчасово не працює
11 28 Ільків Марія Ярославівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народно-демократичної партії (НДП), тимчасово не працює
12 29 Равлюк Степан Михайлович 05.11.2010 Освіта середня, член Народно-демократичної партії (НДП), Гончарівська загальноосвітня школа, оператор котельні
13 30 Дмитрук Володимир Олександрович 05.11.2010 Освіта середня, член Народно-демократичної партії (НДП), Тлумацьке УЕГГ
Самовисування
1 1 Круховська Олександра Дмитрівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
2 2 Гавкалюк Оксана Романівна 05.11.2010 Освіта вища, член Єдиного Центру, Обертинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступник директора
3 3 Крижанівська Оксана Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Обертинська селищна рада, головний бухгалтер
4 4 Долінська Ольга Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Територіальний центр, соціальний працівник
5 5 Яцик Роман Антонович 05.11.2010 Освіта вища, член Конгресу Українських Націоналістів, Обертинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
6 6 Гутів Володимир Іванович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
7 11 Яворський Богдан Йосипович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Обертинський Народний дім, директор
8 12 Кобилянський Анатолій Михайлович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
9 13 Яцик Зоряна Ярославівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Коломийська СЕС, лікар-лаборант
10 14 Рубашевська Наталія Михайлівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Обертинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
11 18 Ямборчук Роман Іванович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Обертинська районна лікарня, фельдшер
12 20 Третяк Оксана Михайлівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Обертинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
13 21 Горщук Світлана Франківна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Територіальний центр, соціальний працівник
14 23 Семчук Олег Романович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Тлумацький РЕМ, контролер
15 25 Семчук Анатолій Ярославович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП ДВС
16 26 Крук Богдан Тадейович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
17 27 Герелюк Іван Михайлович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Гончарівська загальноосвітня школа, сторож



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"