Результати виборів депутатів ради

 Івано-Франківська область Тисменицький район

Єзупільська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Кудляк Світлана Дмитрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Єзупільська селищна рада, секретарселищноїради
2 2 Шкавелюк Руслан Євгенович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії "ВІДРОДЖЕННЯ", Івано-Франківське відділення сигналізації і зв’язку ШЧ-5, електро-механік
3 3 Пастернак Ганна Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Єзупільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
4 4 Павлович Микола Михайлович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
5 5 Остапович Оксана Мафтеївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Єзупільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
6 6 Кушнір Михайло Мафтейович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Єзупільське фермерськегосподарство, голова
7 7 Коробейко Ярослав Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Єзупільське приватне підприємство, приватний підприємець
8 8 Кривулич Роман Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
9 9 Тихонюк Дарія Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
10 10 Вітовський Олег Ярославович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, будівельна фірма "Гаразд України", бригадир-помічник
11 11 кушнір Михайло Семенович 27.12.2010 Освіта вища, позапартійний, Івано-Франківська податкова міліція, старший оперуповноважений
12 12 Савків Любов Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Єзупільський ДНЗ, завідувач
13 13 Бусько Стефанія Михайлівна 02.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, Єзупільська селищна рада, земле-впорядник
14 14 Шиндак Лідія Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Єзупільська селищна рада, касир- рахівник
15 15 Шевців Василь Миронович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Єзупільське приватне підприємство, приватний підприє-мець
16 16 Кудла Руслана Євгенівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Єзупільський ОДПНС, головний бухгалтер
17 17 Бабич Ігор Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ОКП "Медтехніка" м. Івано-Франківська, майстер транспортної дільниці
18 18 Магун Ярослав Семенович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
19 19 Білецька Любомира Семенівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Івано-Франківський ОЦПК, головний бухгалтер
20 20 Кудла Михайло Богданович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТзОВ "БСББ", постачальник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"