Результати виборів депутатів ради

 Волинська область Ковельський район

Голобська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Політична партія "Сильна Україна" 9 45
Самовисування 8 40
Українська Народна Партія 2 10
Партія промисловців і підприємців України 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія промисловців і підприємців України
1 8 Кудацький Микола Володимирович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фермерське господарство "Кум", голова
Політична партія "Сильна Україна"
1 3 Борисюк Андрій Петрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Волиньтехагросервіс, директор
2 4 Хом’як Лідія Никандрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Голобська райлікарня №2, головний бухгалтер
3 9 Крисюк Тамара Андріївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Голобська райлікарня №2, старша медсестра
4 10 Бречко Олексій Степанович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Радошинський піщаний кар’єр, головний інженер
5 11 Тарасовська Руслана Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, районний будинок культури, керівник танцювального колективу «Сонечко»
6 12 Приступа Василь Васильович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Новомосирська сільська рада, землевпорядник
7 16 Киричок Тетяна Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Бруховичі, завідуюча
8 18 Митюк Наталія В’ячеславівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Ковельська районна станція юних туристів, керівник гуртка
9 19 Слюсарчук Людмила Пантелеймонівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Голобське відділення зв’язку, листоноша
Українська Народна Партія
1 1 Біліч Ангеліна Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, Голобська селищна рада, секретар
2 17 Абрамчук Світлана Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Бруховичівська загальноосвітня школа І-ІІ ст., директор
Самовисування
1 2 Шпак Валентин Феодосійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Голобська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
2 5 Басюк Василь Антонович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Ковельське УГТ, слюсар
3 6 Войціховський Петро Анатолійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Голобський дитячий будинок-інтернат, головний інженер
4 7 Волошук Святослав Сергійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Голобське КП "Наше Селище", начальник
5 13 Вегера Алла Василівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Голобська селищна рада, землевпорядник
6 14 Вегера Володимир Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СТзОВ Агрокультурне "Полісся", менеджер
7 15 Йоц Віра Борисівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, бібліотека с. Бруховичі, бібліотекар
8 20 Ковбасюк Віктор Васильович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"