Результати виборів депутатів ради

 Івано-Франківська область Галицький район

Більшівцівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 19 95
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 3 Качковська Наталія Нечипорівна 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Національний заповідник “Древній Галич", вчений секретар
Самовисування
1 1 Костецька Люба Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Більшівцівська селищна рада, голов-ний бухгалтер
2 2 Ожгевич Михайло Григорович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВАТ "Івано-Франківськцемент"
3 4 Перепічка Василь Ярославович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Галицька виправна колонія №128, інспектор
4 5 Голод Олександра Дмитрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ВАТ"Більшівціриба", головний бухгалтер
5 6 Костюк Анна Йосифівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, група "ТАС", спеціаліст
6 7 Навальний Дмитро Дмитрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
7 8 Вітовська Олександра Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Більшівцівська селищна рада, спеціаліст
8 9 Перегінець Оксана Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
9 10 Вітовський Олег Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Бурштинська теплова електрична станція , спеціаліст
10 11 Кашлюк Софія Григорівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
11 12 Кашлюк Віталій Ярославович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
12 13 Кашлюк Наталія Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Слобідка-Більшівцівська бібліотека, бібліотекар
13 14 Назаркевич Микола Володимирович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
14 15 Зелінський Михайло Казимирович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, агрофірма "Бовшівська", бригадир
15 16 Король Іван Йосипович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, фермерське господарство, голова
16 17 Николин Ігор Степанович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, районне відділення земельних ресурсів, провідний спеціаліст
17 18 Дубовик Ігор Ілліч 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
18 19 Сачавський Віктор Любомирович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Бурштинська теплова електрична станція
19 20 Ходак Петро Богданович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"