Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Сахновщинський район

Сахновщинська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 15 50
Самовисування 6 20
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 4 13,3
Партія Політичне об’єднання "Рідна Вітчизна" 2 6,7
Політична партія "Сильна Україна" 2 6,7
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія Політичне об’єднання "Рідна Вітчизна"
1 9 Дормідонтов Віктор Анатолійович 08.11.2010 Освіта вища, член Політичного об’єднання "Рідна Вітчизна", приватний підприємець
2 28 Кривенко Едуард Георгійович 08.11.2010 Освіта вища, член Політичного об’єднання "Рідна Вітчизна", приватний підприємець
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ"
1 11 Клочко Сергій Миколайович 08.11.2010 Освіта середня, член Партії "ВІДРОДЖЕННЯ", СТГО Південна залізниця, електромеханік дільниці IгрупиШЧ-4
Партія регіонів
1 1 Рубцов Олег Митрофанович 08.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
2 4 Геворкян Карен Маісович 08.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
3 6 Демченко Юрій Іванович 08.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, КП "Схід", директор
4 7 Прижимірська Тетяна Миколаївна 08.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
5 12 Алєксєєва Марина Володимирівна 08.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, УПСЗН сектор грошових виплат і компенсацій, завідуюча
6 13 Шевченко Антоніна Миколаївна 08.11.2010 Освіта вища, позапартійна, УПСЗН, спеціаліст
7 14 Стряпчий Олексій Борисович 08.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Сахновщинська РДА, начальник відділу
8 18 Роденко Олександр Володимирович 08.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Сахновщинська районна рада, спеціаліст
9 20 Приходько Віра Володимирівна 08.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, УПСЗН, головний бухгалтер
10 21 Лобанова Раїса Олексіївна 08.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
11 22 Крайник Василь Олексійович 08.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
12 24 Бурдун Людмила Василівна 08.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
13 25 Животченко Максим Анатолійович 08.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Сахновщинська районна рада, радник голови
14 26 Болюк Тетяна Василівна 08.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Сахновщинська гімназія, вчитель
15 27 Ігнатченко Сергій Сергійович 08.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Германівський фельдшерсько-акушерський пункт, завідую-чий
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 3 Звонарьова Галина Олександрівна 08.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
2 5 Скляр Тамара Дмитрівна 08.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Сахновщинська загальноосвітня школа, вчитель
3 16 Фінтісов Віктор Павлович 08.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Сахновщинська ЦРЛ, лікар
4 19 Коба Володимир Васильович 08.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Відділ освіти Сахновщинської РДА, завідую-чий лаборато-рією камп’ютерних технологій
Політична партія "Сильна Україна"
1 15 Борисюк Іван Миколайович 08.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Сахновщинський районний суд, помічник судді
2 23 Стулиус Тетяна Анатоліївна 08.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Сахновщинський РЦЗ, бухгалтер
Самовисування
1 2 Кривень Володимир Антонович 08.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Сахновщинське виробничо-експлуатаційне підприємство "Агропроменерго", директор
2 8 Козар Олександр Васильович 08.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
3 10 Штефа Олександр Анатолійович 08.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Сахновщинська селищна рада, спеціаліст
4 17 Журавель Віктор Іванович 08.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Сахновщинська селищна рада, спеціаліст І категорії
5 29 Козуб Тетяна Миколаївна 08.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ВАТ "Племінний завод ім. 20-річчя Жовтня", економіст
6 30 Віклянська Олена Олександрівна 08.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ДНЗ №6, вихова-тель



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"