Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Лозівський район

Орільська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Комуністична партія України 14 46,7
Партія регіонів 14 46,7
Народна Партія 1 3,3
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 2 Оксаченко Анатолій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Петропільське НВК, опалювач котельні
2 6 Рясна Алла Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Орільська селищна рада, секретар ради
3 7 Рекунова Олена Романівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Орільська селищна рада, спеціаліст із призначення субсидій
4 9 Шаповал Раїса Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Орільська загальноосвітня школа №2, вчитель
5 11 Горчак Руслана Олександрівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Орільське відділення зв’язку, листоноша
6 14 Лавроненко Світлана Вікторівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, БК "Оріль", акомпаніатор
7 15 Гаврилюк Сергій Віталійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
8 16 Тонконог Іван Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
9 19 Салабута Надія Василівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Лозівське КП "Теплові мережі", контролер
10 21 Гуляк Вікторія Вікторівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
11 22 Іщенко Валентина Анатоліївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, КП "Орільське", робоча
12 23 Карпець Галина Григорівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
13 24 Йогін Микола Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Лозівський РВ АК "Харківобленерго", електрик
14 26 Удовиченко Лідія Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, КП "Орільське", головний бухгалтер
Народна Партія
1 12 Джулік Любов Григорівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Орільська селищна рада, економіст
Партія регіонів
1 1 Оксаченко Поліна Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Петропільська сільська бібліотека, завідуюча бібліотекою
2 3 Луцьковська Маргарита Василівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ДНЗ "Калинка", бухгалтер
3 4 Гулій Андрій Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Орільський елеватор, директор
4 5 Рудь Ольга Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ДНЗ "Калинка", вихователь
5 8 Бассараб Жанна Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Орільська селищна рада, завгосп
6 10 Юдчиц Інна Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ЛРЦСССДМ, головний спеціаліст
7 13 Журавель Олег Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Орільське ХПП", майстер
8 17 Черненко Ірина Вікторівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТОВ "Славія"
9 18 Паращенко Василь Гордійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
10 20 Горденко Сергій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Славія", головний інженер
11 25 Скобликова Наталія Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Орільська селищна рада, головний бухгалтер
12 27 Криченкова Наталія Йосипівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Орільське ПВ, завідуюча
13 28 Неводнічек Олена Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТОВ "Лихачовський елеватор", робоча
14 29 Бортник Валентина Артемівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Петрівський НВК, вчитель
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 30 Бовкун Сергій Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Лозівська філія ВАТ "Укртелеком", електрик



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"