Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Кегичівський район

Чапаєвська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Народна Партія 9 45
Самовисування 7 35
Партія регіонів 2 10
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 10

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 1 Лисенко Володимир Олексійович 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ТОВ "Цукрове", перший заступник генерального директора
2 3 Щербина Любов Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ТОВ "Цукрове", лаборант
3 4 Головатий Леонід Васильович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ТОВ "Цукрове", майстер залізно-дорожнього транспорту
4 5 Лагута Геннадій Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ТОВ "Цукрове", начальник охорони
5 7 Поплавська Інна Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ТОВ "Цукрове", голова профспілки
6 8 Бібньова Людмила Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , ТОВ "Цукрове", робітниця
7 11 Шуляк Тетяна Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ТОВ "Цукрове", інженерпо праці
8 12 В’юнник Ольга Борисівна 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ТОВ "Цукрове", фінансовий директор
9 19 Пилипенко Ірина Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ТОВ "Цукрове", охоронець
Партія регіонів
1 2 Базалук Наталія Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, підприємець
2 15 Головачов Віктор Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, підприємець
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 18 Брік Тетяна Євгеніївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Чапаєвська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., секретар
2 20 Роменська Валентина Анатоліївна 01.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, Чапаєвська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., лаборант
Самовисування
1 6 Новік Олена Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Чапаєвська селищна рада, секретар
2 9 Сліченко Олександр Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Чапаєвська лікарня, масажист
3 10 Кучеревська Наталія Леонідівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Чапаєвська селищна рада, секретар-друкарка
4 13 Лазорка Надія Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
5 14 Мосолкова Наталія Вікторівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ВАТ "Насінневе", економіст по праці
6 16 Стігальова Людмила Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, ТОВ "Цукрове", головний бухгалтер
7 17 Тищенко Катерина Василівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Чапаєвська сільська рада, головний спеціаліст КРЦСССДМ



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"