Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Дергачівський район

Солоницівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 36
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 36

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 18 50
Самовисування 18 50

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 5 Пантелєєва Тетяна Вячеславівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
2 6 Сітченко Анатолій Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
3 9 Іваніна Людмила Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Солоницівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель української мови
4 10 Пластунов Микола Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Солоницівський детячий клуб “Орлятко", директор
5 12 Коваль Сергій Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
6 13 Сідлецький Геннадій Валентинович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Солоницівська філія ТОВ"Кроно-Україна", начальник виробництва
7 17 Цимбал Сергій Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПАТ “Харківська Тец-5", голова профспілкового комітету
8 18 Шаповалов Анатолій Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
9 19 Родак Євген Михайлович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПАТ “Харківська Тец-5", начальник електричного цеху
10 20 Гніденко Юрій Петрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Обласна клінична лікарня, доцент кафедри загальної хірургії
11 21 Сергієнко Анатолій Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Солоницівське комунальне підприємство теплових мереж, директор
12 22 Мечетна Любов Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Солоницівська селищна рада, секретар
13 23 Кіт Ярослав Олегович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, АТЗТ ПКТБ “Електротехмонтаж", технічний директор
14 26 Бізікін Іван Сергійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ленінський районий суд м. Харкова, судовий розпорядник
15 27 Кузінський Віктор Францевич 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
16 29 Нікулін Павло Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ Адвокатська компанія"Рубіком ", директор
17 32 Прасол Ганна Михайлівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Солоницівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2, завгосп
18 34 Пліско Вікторія Валеріївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Солоницівська селищна рада, спеціаліст 2 категорії Солоницівської селищної ради
Самовисування
1 1 Шовкун Олександр Олександрович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії "ВІДРОДЖЕННЯ", тимчасово не працює
2 2 Мішина Ніна Леонтіївна 04.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
3 3 Манойло Роман Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
4 4 Мамедов Раміс Бахатдінович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ПАТ “Харківська ТЕЦ-5", ст. черговий електромантер
5 7 Шовкун Вадим Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ТОВ"Еверест -Реконструкція", економіст-заступник керівника підприємства
6 8 Удовенко Олександр Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ"Укрсхідліфт", директор
7 11 Дьомкін Олександр Олександрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
8 14 Кулієв Ельдар Рафік 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
9 15 Беседін Андрій Анатолійович 27.12.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КП "БП", інженер
10 16 Супрунович Михайло Миколайович 15.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Харківський ТЕЦ-5, майстер ЦТАВ
11 24 Чернов Сергій Олексійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
12 25 Котеленець Вадим Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПАТ" Тец-5", ст.інспектор з пожежної безпеки
13 28 Саєнко Олександр Михайлович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ"Курязький завод силікатних виборів", директор
14 30 Нагорнюк Микола Петрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
15 31 Діденко Олександр Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Департамент комітету по боротьбі з корупцією, заступник керівника
16 33 Грудина Лідія Петрівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гаврилівська бібліотека, завідуюча
17 35 Гетьман Сергій Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП “Дон", керівник
18 36 Нужний Максим Михайлович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДПА Харківської області, начальник відділу



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"