Результати виборів депутатів ради

 Харківська область Дергачівський район

Пересічнянська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 21 70
Самовисування 9 30

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 3 Войтенко Алла Олексіївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Солоницівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор
2 4 Твердохліб Галина Юріївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Пересічанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
3 5 Стрєляна Лариса Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Пересічанська селищна рада, секретар селищної ради
4 8 Штонда Олександр Валентинович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Вільшанська лікарня, лікар
5 9 Бреславець Віктор Олексійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фізична особа-підприємець
6 10 Войтенко Олександр Григорович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
7 12 Штонда Олександр Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ЗАТ “Сантехкомжект", старший менеджер відділу збуту
8 13 Мальцев Олександр Юрійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Національна академія державного управління при Президентові України, студент
9 14 Блажко Віктор Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Споживче товариство “Пересічанське", голова правління
10 15 Гузійов Олександр Сергійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Комунальне підприємство “Пересічанський благоустрій", директор
11 16 Давидова Тетяна Василівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дитячий навчальний заклад “Сонечко", завгосп
12 17 Денисенко Володимир Григорович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ “Пересічанський маслоекстракційний завод", слюсар
13 18 Блажков Борис Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Завод “Світло шахтаря" м. Харків, терміст
14 20 Лещенко Алла Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Солоницівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
15 21 Бистрицький Олександр Миколайович 29.07.2013 Освіта середня, член Партії регіонів, Південна залізниця, бригадир колії
16 22 Блажко Ольга Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
17 23 Гузенко Сергій Борисович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дочірнє підприємство “Південна залізниця", старший інспектор технічної служби
18 26 Прокопенко Володимир Петрович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Мале впроваджу вальне підприємство “ІВА", заступник директора
19 27 Затолокін Валентин Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дочірнє підприємство “Санаторій “Курорт Березівські мінеральні води", заступник головного лікаря
20 29 Кієнко Віталій Олександрович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Приватне підприємство “Металоторг 2009", директор
21 30 Овчаров Валерій Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дорожньо - ремонтне підприємство – 3 м. Люботин, філія П’ятихатського Дорожньо-експлуатаційного підприємства, начальник
Самовисування
1 1 Максименко Віталій Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, УК ГУ МВСУ в Харківській області, оперуповноважений
2 2 Пашин Віталій Вікторович 02.11.2010 Освіта незакінчена вища, член Партії регіонів, ТОВ “Пересічанський маслоекстракційний завод", машиніст рушальних установок
3 6 Коноз Василь Євгенович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Приватне підприємство “Гарант", директор
4 7 Лузан Людмила Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Харківська академія неперервної освіти, старший викладач кафедри “Методики суспільно-гуманітарної освіти”
5 11 Олійник Ольга Єгорівна 18.08.2014 Освіта середня, позапартійний, магазин "Наша Ряба"
6 19 Гаврюшенко Володимир Єгорович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Національний меморіальний комплекс “Висота Маршала І.С. Конєва", директор
7 24 Сухоруков Михайло Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
8 25 Журба Володимир Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Фермерське господарство “Фауна", голова
9 28 Кучерявенко Жанна Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, фізична особа-підприємець



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
11 Чалий Микола Євгенович Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ “Векта", директор, 02.11.2010 02.11.2010 20.06.2014
21 Твердохліб Василь Іванович Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер 02.11.2010 02.11.2010 11.06.2013

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"