Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Чернігівський район

Седнівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 12 66,7
Партія регіонів 6 33,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 3 Блинець Тимур Анатолійович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, відділ освіти Чернігівської РДА, начальник господарської групи
2 4 Машкіна Лариса Григорівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Седнівська загальноосвітня школа, вчитель
3 6 Бестужева Олександра Юріївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Седнівська селищна рада, землевпорядник
4 9 Козир Наталія Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
5 15 Свириденко Ірина Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ЗАТ НВО "Чернігівеліткартопля", працівник
6 17 Лобода Олександр Павлович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ЗАТ НВО "Чернігівеліткартопля", тракторист
Самовисування
1 1 Могилевець Сергій Олександрович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
2 2 Стеба Олена Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ЗАТ НВО "Чернігівеліткартопля", технік по зберіганню картоплі та зернових
3 5 Коваленко Сергій Михайлович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Седнівська газова дільниця, слюсар
4 7 Яцко Валентина Аркадіївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ЗАТ НВО "Чернігівеліткартопля", головний агроном
5 8 Карась Андрій Андрійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Чернігівська обласна колегія адвокатів, адвокат
6 10 Орлов Андрій Ігорович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
7 11 Стеба Володимир Васильович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ЗАТ НВО "Чернігівеліткартопля", працівник
8 12 Фоміна Ніна Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, відділення Ощадбанку №7903/04, контролер
9 13 Яценко Людмила Петрівна 17.01.2011 Освіта вища, член Партії регіонів, Седнівська селищна рада, секретар
10 14 Шевчик Михайло Олексійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Чернігівський держлісгосп, лісник
11 16 Лазарева Раїса Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Седнівська селищна рада, секретар
12 18 Сергієчко Сергій Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗАТ НВО "Чернігівеліткартопля", інженерні посади



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
13 Мицу Таїсія Тимофіївна Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Седнівська селищна рада, художественний керівник БК, 03.11.2010 17.11.2010

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"