Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Чернігівський район

Михайло-Коцюбинська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Комуністична партія України 6 30
Партія регіонів 5 25
Самовисування 5 25
Народна Партія 2 10
Соціалістична партія України 2 10

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 1 Коваль Олександр Васильович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Чернігівський РВ МНС, водій СДПЧ
2 4 Бабич Катерина Григорівна 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, відпустка по догляду за дитиною
3 7 Лугина Микола Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
4 14 Гудько Іван Федорович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Страхова компанія “Оранта “, страховий агент
5 16 Завальна Юлія Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Чернігівська школа №24, вчитель
6 17 Ланько Марія Олексіївна 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Чернігівське відділення ощадбанку, контролер-касир
Народна Партія
1 3 Ворох Ніна Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , М.Коцюбинська селищна рада, секретар
2 19 Шпак Микола Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , М.Коцюбинська гімназія, вчитель
Партія регіонів
1 2 Божок Григорій Макарович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, М.Коцюбинська гімназія, директор
2 5 Косовець Наталія Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, М.Коцюбинська РЛ, лікар-невропатолог
3 11 Кравченко Тетяна Василівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, М.Коцюбинська РЛ, акушерка
4 12 Ластовець Галина Федорівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, М.Коцюбинська РЛ, сімейний лікар
5 13 Полуян Віктор Петрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ПОП ім. Войкова, голов.інженер
Соціалістична партія України
1 10 Гаркава Лідія Василівна 02.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, М.Коцюбинська РЛ, лікар
2 20 Загривий Анатолій Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ Укртелеком, начальник ДТЛС-2
Самовисування
1 6 П’ята Петро Павлович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Чернігівський райлісгосп, інженер
2 8 Чаус Михайло Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Чернігівський “Продсервіс", механік
3 9 Осипенко Вікторія Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Чернігівська школа, вчитель
4 15 Шкаруба Надія Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
5 18 Томилко Василь Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"