Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Ріпкинський район

Добрянська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 22
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 22

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 18 81,8
Комуністична партія України 2 9,1
Самовисування 2 9,1

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 20 Щербакова Людмила Єфремівна 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, хлібокомбінат, робітник
2 21 Пантюшенко Лідія Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, магазин с. Вербівка, продавець
Партія регіонів
1 2 Супроненко Олександр Іванович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Добрянський лісгосп, інженер
2 3 Сергієнко Петро Олексійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Добрянська аптека, завідувач
3 4 Землянко Світлана Олексіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
4 5 Іваненко Ірина Олександрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ТОВ "Август-Плюс", технолог
5 6 Зелінська Оксана Вікторівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, соціальний робітник
6 7 Дубоділ Ольга Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Добрянський ясла-сад "Івушка", помічник вихователя
7 8 Ґудзь Георгій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Добрянська селищна рада, секретар
8 9 Глухова Валентина Василівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Добрянський консервно-сушильний завод, бухгалтер
9 10 Биргазов Олександр Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Добрянський лісгосп, інженер
10 11 Коновалова Надія Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Добрянська дільнична лікарня, стоматолог
11 12 Кушнирьова Марія Петрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Добрянський відділ зв‘язку, начальник
12 13 Тихомир Валерій Михайлович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Добрянський лісгосп, механік
13 14 Сирачинська Віра Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Добрянська селищна рада, головний бухгалтер
14 15 Кравченко Лариса Анатоліївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Добрянська дільнична лікарня, фельдшер
15 16 Федорець Наталія Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Добрянський лісгосп, оператор сушильної камери
16 17 Москвічова Тетяна Сергіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, фермерське підприємство с. Вербівка, завідувач
17 19 Гусак Галина Яківна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Добрянська селищна рада, начальник ВОС
18 22 Савченко Лідія Петрівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, сільський клуб с. Вербівка, завідувач клубом
Самовисування
1 1 Щевкун Любов Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПЗЗ с.Грибова Рудня, прийомоздавач
2 18 Блінова Світлана Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Добрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"