Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Коропський район

Коропська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 16 53,3
Самовисування 9 30
Комуністична партія України 2 6,7
Єдиний Центр 1 3,3
Народна Партія 1 3,3
Політична партія "Сильна Україна" 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Єдиний Центр
1 8 Козачок Олександр Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, член Єдиного Центру, Коропське УПСЗН, перший заступник начальника управління
Комуністична партія України
1 20 Солодка Любов Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, ФОП Савченко, реалізатор
2 27 Кудренко Віктор Михайлович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
Народна Партія
1 26 Дорда Юрій Олексійович 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Коропська селищна рада, інженер-землевпорядник
Партія регіонів
1 1 Протасова Олена Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Коропська селищна рада, головний бухгалтер
2 2 Книр Валентина Петрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ТОВ "Агроконтракт", агроном
3 3 Семенова Тетяна Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, дошкільний навчальний заклад "Дзвіночок", вихователь
4 10 Ющик Наталія Анатоліївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Коропська РДА, головний спеціаліст
5 11 Дмитрик Олександр Іванович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Ощадбанк 3059, керуючий
6 12 Губський Олександр Федорович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Регілнальний історикоархеологічний музей, директор
7 13 Хілько Світлана Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПФУ в Коропськму районі, начальник відділу надходження платежів
8 14 Юрченко Юрій Дмитрович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
9 17 Яременко Тетяна Григорівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Коропський хлібзавод, приватний підприємець
10 18 Кудрицька Руслана Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Коропська РДА, начальник відділу організаційно-кадрової роботи
11 21 Ветоха Юрій Олексійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, КП "Благоустрій", майстер
12 22 Токарєва Ольга Андріївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Коропська дитяча бібліотека, завідуюча
13 24 Коток Олександр Петрович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Коропський УГГ "Коропгаз", майстер
14 25 Яцечко Владислав Іванович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Риботинська загальноосвітня школа, вчитель
15 28 Пасько Людмила Василівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Агроконтракт", бухгалтер
16 29 Костира Олексій Петрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Коропське управління газового господарства, слюсар
Політична партія "Сильна Україна"
1 19 Чернявська Ольга Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", Коропська селищна рада, секретар
Самовисування
1 4 Редько Леонід Андрійович 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Короп ЦТП №3, інженер електро зв’язку
2 5 Марченко Григорій Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, юридична консультація, адвокат
3 6 Сергієнко Едвард Леонідович 01.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, КП "Благоустрій", директор
4 7 Михайлов Анатолій Петрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Магазин "Київстар", директор
5 9 Якубов Павло Григорович 26.12.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
6 15 Грибань Тетяна Анатоліївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Коропська ЦРЛ, статистик медичний
7 16 Кучеренко Юрій Анатолійович 01.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ДП БПК "Барселона", механік
8 23 Панченко Віктор Борисович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Коропська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель фізичної культури
9 30 Ващенко Лариса Анатоліївна 19.05.2013 Освіта вища, член Народної партії , Коропська районна рада, головний спеціаліст



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Комуністична партія України
30 Мисенко Іван Григорович Освіта середня, позапартійний, КП "Комунгосп", майстер, 01.11.2010 01.11.2010 19.03.2013

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"