Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Козелецький район

Козелецька селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 9 30
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 9 30
Соціалістична партія України 6 20
Політична партія "Сильна Україна" 4 13,3
Самовисування 1 3,3
Українська Народна Партія 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Голівець Ніна Михайлівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, АТП-17440, заст.. голови управління з питань економіки
2 3 Скок Василь Іванович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Козелецьке управління газифікації, майстер
3 6 Хитун Клавдія Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, УПФУ, смт Козелець , начальник
4 11 Божок Антон Олександрович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Козелецький районний суд, помічник судді
5 17 Санченко Роман Вікторович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватне підприємство, засновник
6 22 Савченко Олександр Андрійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
7 25 Власенко Володимир Савелійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Козелецький комбікормовий завод, директор
8 26 Кобець Світлана Євгенівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Козелецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2, вчитель
9 29 Бобруйко Надія Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Козелецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3, директор
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 4 Адаменко Світлана Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Козелецька селища рада, секретар
2 8 Михед Світлана Михайлівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватне підприємство, засновник
3 9 Миненко Микола Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Козелець ТОВ "М.Б.К.", директор
4 10 Примак Людмила Василівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ЗАТ „Побут сервіс”, смт Козелець , голова правління
5 12 Книш Анатолій Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватне підприємство, засновник
6 13 Биленко Дмитро Олексійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Козелецький АТП-17440, начальник майстерень
7 16 Самко Олександра Вікторівна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Козелецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2, вчитель
8 18 Бригинець Олександр Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ПП "Сінав", засновник
9 30 Боярко Леонід Ростиславович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, дільнична ветлікарня с. Гламазди, ветлікар
Політична партія "Сильна Україна"
1 2 Анонічева Лариса Петрівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Скрипчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель початкових класів
2 7 Зюзя Валентина Олександрівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватне підприємство, засновник
3 14 Москалець Любов Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, УДК, смт Козелець, головний бухгалтер
4 15 Многоліт Юрій Олексійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватне підприємство, засновник
Соціалістична партія України
1 5 Зюзя Ольга Василівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, ПП фірми "Санта-Ода", директор
2 19 Задера Анатолій Вікторович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Козелецька ЦРЛ, лікар стоматолог
3 20 Митюра Віталій Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, ЛВУМГ, смт Козелець, лінійний обхідник
4 21 Клименко Надія Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, Козелецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3, заступник директора
5 23 Хоменко Тетяна Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Козелецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3, вчитель
6 27 Сорока Валентина Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ДНЗ №3, смт Козелець , музичний керівник
Українська Народна Партія
1 24 Боровик Олеся Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Козелецьке УПФУ, заступник начальника
Самовисування
1 28 Скороход Віктор Федорович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВУЖКГ, смт Козелець , завідуючий кладовищем



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"