Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Ічнянський район

Парафіївська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Народна Партія 15 75
Самовисування 3 15
Партія регіонів 2 10

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 1 Котляр Людмила Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Парафіївська районна лікарня, головний лікар
2 2 Щербина Вікторія Олексіївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ВАТ "Блок Агросвіт", бухгалтер
3 3 Калашник Ніна Олексіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
4 4 Міщенко Іван Михайлович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, МПП "Імос", головний бухгалтер
5 5 Іванюта Валентина Пантеліївна 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ТОВ "ПУЕІК", завідувач
6 7 Музиченко Володимир Анатолійович 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , ЗАТ "Кремінь", завідувач автогаражем
7 9 Гордієнко Тетяна Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ВАТ "Блок агросвіт", технолог
8 12 Петруша Галина Леонідівна 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Парафіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор
9 13 Гавриленко Аліна Олександрівна 01.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , ЗАТ "Кремінь", бухгалтер
10 14 Тарабун Олександр Васильович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ЗАТ "Кремінь", керівник відділу збуту
11 16 Нестеренко Олександр Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , НІКЗ "Качанівка", завідувач відділу обслуговування техніки
12 17 Мороз Ніна Олексіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Парафіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступник директора з виховної роботи
13 18 Козін Ніна Павлівна 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ВАТ "Блок Агросвіт", головнийбухгалтер
14 19 Гавриленко Володимир Анатолійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ЗАТ "Кремінь", технік будівельник
15 20 Дорошенко Юрій Анатолійович 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ЗАТ "Кремінь", заступник голови правління
Партія регіонів
1 10 Оніщенко Алла Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Парафіївська музична школа, викладач музики
2 15 Єрмак Людмила Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Парафіївська РЛ, медсестра
Самовисування
1 6 Пилипенко Ольга Анатоліївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Парафіївська селищна рада, бухгалтер
2 8 Яресько Галина Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
3 11 Семеліт Олена Олексіївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Парафіївська селищна рада, секретар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"