Результати виборів депутатів ради

 Чернігівська область Варвинський район

Варвинська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія промисловців і підприємців України 9 30
Самовисування 7 23,3
Соціалістична партія України 6 20
Партія регіонів 3 10
Політична партія "Фронт Змін" 3 10
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 6,7

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія промисловців і підприємців України
1 7 Озимай Григорій Степанович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
2 9 Мартиненко Михайло Григорович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ "Чернігівгаз", майстер
3 14 Левицький Сергій Іванович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії промисловців і підприємців України, Прилуцьке управління бурових робіт, помічник бурильника
4 15 Алєксєєва Ганна Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії промисловців і підприємців України, Варвинська ЦРЛ, медична сестра
5 16 Бей Ганна Олексіївна 03.11.2010 Освіта середня, член Партії промисловців і підприємців України, Варвинська ЦРЛ, фельдшер
6 19 Гундир Віталій Федорович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Варвинська ЦРЛ, лікар-невропатолог
7 22 Алєксєєв Віктор Федорович 03.11.2010 Освіта середня, член Партії промисловців і підприємців України, Прилуцьке управління бурових робіт, бурильник
8 24 Карпусь Анатолій Григорович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії промисловців і підприємців України, пенсіонер
9 25 Гутак Віктор Анатолійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії промисловців і підприємців України, Варвинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
Партія регіонів
1 5 Повар Віра Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, управління Державного казначейства у Варвинському районі, начальник управління
2 6 Виноградська Тетяна Григорівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, дошкільний навчальний заклад "Джерельце", завідувач
3 13 Білодід Валентина Олександрівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Варвинське районне радіомовлення, директор
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 1 Панченко Сергій Вікторович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ТОВ "Ресурссервіс", менеджер
2 17 Гречанівська Валентина Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Варвинська селищна рада, секретар
Політична партія "Фронт Змін"
1 3 Дубчак Інна Анатоліївна 14.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", приватний підприємець
2 12 Калінчик Анастасія Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Варвинська ЦРЛ, медичний реєстратор
3 27 Рубан Любов Олексіївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПП "Укрторг", головний бухгалтер
Соціалістична партія України
1 2 Пронь Лариса Дмитрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, Варвинська районна гімназія, вчитель
2 4 Чеберда Тетяна Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, член Соціалістичної партії України, Варвинська ЦРЛ, сестра медична
3 10 Цопа Павло Кирилович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Нафтопромисел №2, машиніст
4 18 Іваненко Григорій Іванович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Гнідинцівський газопереробний завод, електрик
5 26 Смаглюк Сергій Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, приватний підприємець
6 30 Джеренова Тетяна Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Варвинське управління юстиції, начальник управління
Самовисування
1 8 Павленко Дмитро Васильович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , ТОВ "ВКФ "САЛД ЛТД", електромонтажник
2 11 Старенченко Сергій Михайлович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Нафтогазсервіс", директор
3 20 Волох Ніна Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член "Жінки за майбутнє" Всеукраїнського політичного об'єднання, відділ освіти Варвинської РДА, методист
4 21 Бойко Михайло Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Варвинська ДЮСШ, директор
5 23 Даниленко Анатолій Васильович 03.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Українська платформа", НПС "Гнідинці", водій
6 28 Обидіна Тетяна Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
7 29 Рептюх Василь Григорович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"