Результати виборів депутатів ради

 Кіровоградська область Устинівський район

Устинівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 8 40
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 4 20
Політична партія "Сильна Україна" 3 15
Комуністична партія України 2 10
Соціалістична партія України 2 10
Політична партія "Нова політика" 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 4 Костюк Василь Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, районні електромережі, водій
2 5 Гарбар Сергій Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Суд, консультант
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 1 Мельник Олександр Григорович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
2 7 Бірук Володимир Іванович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", редакція газети "Трудівник Устинівщини", оператор
3 9 Фесенко Ніна Іванівна 03.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
4 15 Шелевер Наталія Василівна 03.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", управління праці та соціального захисту населення, спеціаліст
Політична партія "Нова політика"
1 2 Ковальчук Валентина Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсійний фонд, головний бухгалтер
Політична партія "Сильна Україна"
1 6 Стець Ольга Лаврентіївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Устинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
2 18 Корніченко Тетяна Анатоліївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Устинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
3 19 Заїка Світлана Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, управління юстиції, державний виконавець
Соціалістична партія України
1 3 Заболотній Василь Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, селищна рада, водій
2 13 Омельченко Любов Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, Устинівська селищна рада, секретар
Самовисування
1 8 Трутень Олександр Якович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, нотаріальна контора, нотаріус
2 10 Саприкіна Любов Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Устинівська ЦРЛ, лікар
3 11 Малецька Ірина Іллівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, відділ освіти, заступник начальника
4 12 Бойко Анатолій Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Держкомзем, спеціаліст І категорії
5 14 Решетняк Борис Георгійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, районні електромережі, майстер
6 16 Кошова Наталія Григорівна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", селищна рада, головний бухгалтер
7 17 Барнюк Тетяна Вікторівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, селищна рада, бухгалтер
8 20 Винник Валентина Петрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Устинівський дошкільний навчальний заклад , вихователь



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"