Результати виборів депутатів ради

 Кіровоградська область Олександрійський район

Приютівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 11 55
Партія регіонів 9 45

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 4 Права Раїса Олександрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Користівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
2 5 Беспечний Руслан Євгенович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
3 6 Гуртовий Віктор Анатолійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Олексанрійська дистанція колії ПЧ-11, оператор
4 7 Акішін Юрій Леонідович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ЗАТ"Олександрійський цукровий завод", водій
5 14 Лисенко Вікторія Анатоліївна 09.04.2012 Освіта вища, позапартійна, Олександрійський міськрайонний суд, помічник судді
6 15 Недобіткін Геннадій Олексійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СТОВ "Ритм", директор
7 16 Фірс Григорій Олексійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ОКВП "Дніпро-Кіровоград", електромонтер
8 19 Бацман Людмила Василівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ЗАТ"Олександрійський цукровий завод", начальник бурякопункту
9 20 Решетняк Сергій Іванович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ЗАТ"Олександрійський цукровий завод", начальник цеху механізації
Самовисування
1 1 Сорока Олена Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Користівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
2 2 Аноцький Олександр Вікторович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ДП ТОВ "Славія-Агро", директор
3 3 Самокрик Оксана Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії "Справедливість" , Користівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступник директора з навчально-виховної роботи
4 8 Ольховик Станіслав Романович 04.01.2011 Освіта середня, позапартійний, Олександрійська дистанції колії ПЧ-11, електромонтер
5 9 Тацький Володимир Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Олександрійська дистанція коліїПЧ-11, майстер
6 10 Біленко Микола Михайлович 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , науково-виробнича фірма "Агросвіт", керуючий
7 11 Лещенко Тетяна Валентинівна 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Цукрозаводський навчально-виховний комплекс, директор
8 12 Мікулін Володимир Григорович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗАТ"Олександрійський цукровий завод", головний енергетик
9 13 Бугарь Юлія Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Цукрозаводський навчально-виховний комплекс, заступник директора з виховної роботи
10 17 Удод Андрій Миколайович 04.01.2011 Освіта вища, позапартійний, Приютівська сільська рада, землевпорядник
11 18 Завізіон Віта Михайлівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
14 Жовна Григорій Маркович Освіта середня, член Народної партії , ЗАТ"Олександрійський цукровий завод", слюсар-ремонтник, 03.11.2010 03.11.2010 10.02.2012

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"