Результати виборів депутатів ради

 Кіровоградська область Олександрівський район

Олександрівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Комуністична партія України 9 30
Самовисування 8 26,7
Партія "Справедливість" 6 20
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 6,7
Політична партія "Сильна Україна" 2 6,7
Аграрна партія України 1 3,3
Народна Партія 1 3,3
Партія "Реформи і порядок" 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Аграрна партія України
1 20 Зайченко Руслана Володимирівна 31.10.2010 Освіта вища, член Аграрної партії України, тимчасово не працює
Комуністична партія України
1 3 Дзядевич Тамара Борисівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
2 4 Волошина Марина Федорівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2, вчитель
3 16 Дергунова Валентина Григорівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, дитячий дошкільний заклад №6, завідуюча
4 19 Лозова Надія Павлівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, Олександрівська селищна рада, секретар
5 23 Лисенко Анатолій Васильович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
6 24 Щербань Володимир Никифорович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
7 26 Цвіркун Петро Олексійович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
8 28 Самохвал Наталія Василівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, ВАТ "Фундукліївське хлібо-приймальне підприємство", головний бухгалтер
9 30 Король Валерій Васильович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Фундукліївське хлібо-приймальне підприємство", головний інженер
Народна Партія
1 21 Кравченко Людмила Миколаївна 31.10.2010 Освіта вища, член Народної партії , Олександрівське відділення ПАТ "Райффайзен Банк Аваль", старший касир
Партія "Реформи і порядок"
1 14 Даниленко Сергій Дмитрович 31.10.2010 Освіта вища, член Партії "Реформи і порядок", відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Олександрівської РДА, головний спеціаліст
Партія "Справедливість"
1 1 Семенченко Микола Іванович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії "Справедливість" , ВЧ А 0981, стрілець загону военізованої охорони
2 10 Бугаєнко Леонід Вікторович 31.10.2010 Освіта вища, член Партії "Справедливість" , ВРТП "Укргазенергосервіс", інженер
3 13 Катеренюк Максим Анатолійович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії "Справедливість" , приватний підприємець
4 15 Черв’як Микола Іванович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії "Справедливість" , СТОВ АФ "Ясинівська", керуючий відділом
5 17 Борисенко Анатолій Макарович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії "Справедливість" , пенсіонер
6 27 Сіра Валентина Миколаївна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії "Справедливість" , тимчасово не працює
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 9 Добровольська Світлана Єгорівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2, заступник директора
2 18 Добровольський Роман Станіславович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, районний будинок культури, завідуючий господарством
Політична партія "Сильна Україна"
1 5 Стьожка Наталія Леонідівна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", ТОВ "Будстиль Кіровоград 2007", головний бухгалтер
2 11 Безпечний Олександр Іванович 31.10.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", КП "Оберіг Аква", директор
Самовисування
1 2 Дрига Олександр Миколайович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, Олександрівська селищна рада, спеціаліст з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства
2 6 Чорногор Юрій Віленович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, Олександрівська дитяча юнацька спортивна школа, тренер-викладач
3 7 Мурашкін Олександр Олегович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", приватний підприємець
4 8 Під’япольська Людмила Миколаївна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, управління праці та соціального захисту населення Олександрівської РДА, заступник головного бухгалтера
5 12 Лепеть Раїса Іванівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, Олександрівське відділення Знам'янської Об'єднаної державної податкової інспекції, старший державний податковий інспектор
6 22 Пересунько Любов Миколаївна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Олександрівська районна рада КП ФСТ "Колос", головний бухгалтер
7 25 Закревський Олег Анатолійович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, "ПП Омега-Техносервіс", директор
8 29 Воропай Надія Іванівна 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2, заступник директора



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"